biuro detektywistyczne warszawa
Najlepszy Detektyw w Warszawie! Zadzwoń tel. +48571997103 detektyw-agencja.pl

detektyw-agencja.pl

Skróć link /   Pomoc

Pomoc serwisu TnijURL.com

Każdy czasem potrzebuje wyjaśnienia lub pomocy. Szczególnie gdy mamy pierwszy kontakt z nowym narzędziem lub skomplikowaną stronę internetową. W takich sytuacjach przydatna jest zoptymalizowana pomoc do serwisu. Takie swoiste odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Poniżej postaraliśmy się rozwiązać najczęściej spotykane zapytania.

Jak skrócić długi link URL ?

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób skrócić długi adres URL jakiejś strony lub aukcji, to zapraszam do przeczytania tej odpowiedzi.


Czy za skracanie linków URL wnosi się opłatę ?

Pytanie całkiem w temacie gdyż skracanie linków to usługa. A jak wiadomo za większość usług należy płacić. Więc czy za skracanie długich linków również trzeba płacić ? Zapraszam do zapoznania się z naszą odpowiedzią na Tnij URL.


Czy wyświetlacie reklamy podczas przekierowania ?

Dużo serwisów do skracania adresów korzysta z nadarzającej się okazji do wyświetlania dodatkowych reklam internautom którzy klikają w skrócony link w internecie. To też zrozumiałe że i do nas trafiło takie pytanie.


Jak długo można korzystać z skróconego linku ?

Czy stworzone za pomocą strony TnijURL.com linki można długo używać ? Czy posiadają jakąś datę wygaśnięcia ? Czy można stworzyć skrócony link URL, umieścić go na stronie i zapomnieć o nim nie martwiąc się ze prowadzi do próżni ?


Gdzie znajdę warunki użytkowania serwisu TnijURL.com ?

Jak każdy serwis internetowy również i nasz posiada warunki użytkowania oraz gwarancji na usługi które świadczymy. Zapraszamy wszystkich użytkowników do zgłębienia tego tematu przez skorzystaniem z naszej darmowej usługi skracania długich linków.


Darmowe konto użytkownika na Tnij URL ?

Podobno w serwisie Tnij URL można założyć darmowe konto użytkownika które umożliwia użytkowanie dodatkowych zaawansowanych opcji podczas skracania linków. Jak założyć takie konto i czy wiąże się ono z jakimiś opłatami ?


MultiLink co to jest i co on daje ?

Multi link to unikalna i oryginalna usługa w świecie skracania długich adresów URL. Pod tym względem jesteśmy obecnie najbardziej innowacyjnym serwisem z branży skracania długich linków URL.


Opcje zaawansowane dla zalogowanych użytkowników

Darmowe konto użytkownika serwisu Tnij URL pozwala na użytkowanie zaawansowanych opcji które wbudowaliśmy w nasz serwis w październiku 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi mechanizmami ułatwiającymi zarządzanie skróconymi linkami.


Usługi dla osób pozycjonujących strony internetowe

Jeśli zajmujesz się pozycjonowaniem stron internetowych to dobrze trafiłeś. Nasza witryna w celach zarobkowych udostępnia miejsce na podstrony w katalogu stron internetowych Tnij URL.


Statystyki serwisu Tnij URL

Każda strona po przez swoje istnienie generuje ruch oraz wartość. W ten sposób zbierają się dane na temat odwiedzin i poczynań internautów. Na podstawie tych danych można stworzyć statystyki serwisu.


Kontakt z administracją serwisu Tnij URL

Każda strona po przez swoje istnienie generuje ruch oraz wartość. W ten sposób zbierają się dane na temat odwiedzin i poczynań internautów. Na podstawie tych danych można stworzyć statystyki serwisu.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !