Tnij URL /   Pomoc /   MultiLink co to jest i co on daje ?

Czym jest MultiLink i jak z niego korzystać ?

MultiLink to całkiem nowa usługa w branży skracania długich linków URL. Jest to bardziej udogodnienie współpracy z serwisem na którym skracamy długie adresy URL niż nowa usługa. Jednak za pomocą innych serwisów do ciecia adresów nie uda Wam się ta sztuka bez naszego oprogramowania które dostępne jest tylko na Tnij URL.

MultiLink to narzędzie do masowego skracania długich linków URL. Na ten pomysł naprowadziła nas nasza użytkowniczka która pracuje z dużą ilością plików i stron. W jednym z maili które do nas wysłała złożyła zapytanie czy mamy zamiar w najbliższym czasie wprowadzać modyfikacje w serwisie i czy udałoby się przy tej okazji wprowadzić mechanizm za pomocą którego można by skracać wile linków jednocześnie.

Postanowiliśmy wdrożyć pomysł naszej użytkowniczki. Jest to nowatorskie rozwiązanie które tylko Tnij URL udostępnia. Dlatego dzięki temu dodatkowi mamy szansę pokazać się szerzej w branży skracania długich adresów URL.

Aby skorzystać z usługi MultiLink musimy zarejestrować darmowe konto użytkownika. Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z usługi MultiLink. Jest to wymuszone uzyskaniem możliwości moderacji oraz przeprowadzania operacji na wcześniej stworzonych linkach. A bez dodatkowego uwierzytelnienia, stało by się problematyczne nadawanie uprawnień do modyfikacji danego linku przez zgłaszające się osoby z internetu.

Jak działa MultiLink ?

Po zalogowaniu się do swojego indywidualnego konta użytkownika, zamiast próbować standardowo skrócić link należy kliknąć w przycisk „MultiLink” po prawej stronie pod formularzem do skracania długich linków URL. Po tej czynności standardowe pole do wprowadzania długich adresów zamieni się w szerokie pole tekstowe. Od tego momentu możemy skracać wiele długich linków w tym samym czasie. Wystarczy wprowadzić wszystkie linki które chcemy skrócić jeden po drugim, każdy w osobnym wierszu czyli w kolejnej linijce. W efekcie uzyskamy serię linków skróconych w zaledwie kilka sekund. To cała wymagana procedura, łatwa i przyjemna a co najważniejsze ograniczająca czas wykonywanej pracy.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !