Tnij URL /   Pomoc /   Czy wyświetlacie reklamy podczas przekierowania ?

Czy wyświetlacie reklamy podczas przekierowania z skróconego linku ?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i łatwa do sprawdzenia. Od samego początku istnienia Tnij URL nie wyświetlało żadnych reklam internautom którzy korzystali w internecie z skróconego adresu URL.

Wiemy że inne portale korzystają z nadarzającej się okazji do dodatkowego wyświetlania reklam internautom. Jest to całkiem racjonalne lecz denerwujące. Nikt nie lubi dodatkowych wyskakujących okienek z kolorowymi często głośnymi reklamami. A dźwięki są coraz częściej wstawiane w takie animacje w celu przyciągnięcia uwagi obserwatora ekranu.

Z portalu Tnij URL korzystają nie tylko osoby prywatne. Z naszego serwisu korzystają również firmy oraz instytucje państwowe. Nasze skrócone linki można spotkać na rządowych stronach o adresach kończących się na gov.pl . Dlatego nie wprowadzamy żadnych dodatkowych reklam poza tymi widocznymi na ogólnie dostępnych podstronach naszego serwisu internetowego.

Dodatkowym argumentem przeciw wyświetlaniu reklam podczas przekierowania jest czas. Obecnie każdy szanuje swój czas gdyż mamy go za mało i doskonale sobie z tego zdajemy sprawę. Dziś 24 godziny w czasie jednego dnia to za mało aby ogarnąć wszystkie sprawy którymi zajmuje się aktywny człowiek. Dlatego my szanując Twój czas zrezygnowaliśmy na rzecz funkcjonalności serwisu z dodatkowego obciążenia dla internauty jakim jest zamykanie wyskakujących dodatkowych okienek które mogą tylko irytować i zrażać do naszej platformy do skracania długich adresów URL. Wierzymy głęboko że nasz umiar w wykorzystaniu powierzchni reklamowych spowoduje Twoją sympatię do naszego serwisu i stałe korzystanie z naszych darmowych usług.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !