Tnij URL /   Pomoc /   Jak skrócić długi adres URL za pomocą TnijURL.com ?

Jak skrócić długi link URL za pomocą TnijURL.com ?

TnijURL.com powstało w celu umożliwienia skracania długich linków URL. Długie adresy URL zdarzają się bardzo często. Szczególnie na serwisach ogłoszeniowych oraz aukcyjnych gdzie w adresie strony przemycanych jest kilka dodatkowych informacji dzięki którym uzyskujemy dostęp do konkretnej podstrony która jest generowana dynamicznie w oparciu o grafikę oraz zawartość bazy danych. To też ich złożoność oraz długość skutecznie eliminuje możliwość ustnego czy też ręcznie pisanego przekazania kolejnym osobom.

To właśnie w tym momencie powstaje zapotrzebowanie na taki serwis jak TnijURL.com . Za pomocą naszej domeny oraz oprogramowania możesz całkowicie za darmo przeprowadzić skracanie linków pojedynczych oraz masowych.

Tak nasz serwis umożliwia skracanie standardowe oparte na maskowaniu adresu URL naszą domeną oraz ciągiem znaków tworzącym unikalny link. A dla osób i firm które mają w planach skracanie dużej ilości linków stworzono „MultiLink”. Narzędzie do masowego skracania dużej ilości linków URL. Tym samym jesteśmy jednym z pierwszych serwisów który wprowadził takie innowacje na prośbę swoich użytkowników.

Jak skrócić długi adres URL ?

Aby skrócić długi link URL za pomocą naszej strony, wystarczy wejść na nazwę naszej domeny TnijURL.com i skorzystać z formularza zamieszczonego w głównym widoku naszej witryny. Aby z niego skorzystać wystarczy w widoczne pole formularza wstawić długi link który chcemy skrócić. Następnie klikamy w guzik który jest zatytułowany „Skróć Link”. Po kilku sekundach serwis pokaże gotowy do natychmiastowego użytku skrócony link URL. Wystarczy go skopiować. Zapisz ten link gdyż gdy nie posiadasz konta użytkownika, ten link po odświeżeniu strony będzie już niewidoczny.

Skracanie za pomocą tego formularza jest najszybszą formą korzystania z naszej darmowej usługi. Skorzystanie z formularza na głównej stronie nie wymaga rejestrowania darmowego konta użytkownika w naszym serwisie. Jednak to powoduje że nie mamy żadnych możliwości moderowania oraz edycji raz utworzonego linku.

TnijURL.com umożliwia założenie darmowego konta użytkownika. Za pomocą tego konta użytkownika można zarządzać swoimi skróconymi adresami URL. Jest to darmowe narzędzie które dostarcza szeregu dodatkowych funkcji dla każdego zarejestrowanego internauty.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !