Tnij URL /   Reklama w serwisie TnijURL.com

Reklama w serwisie TnijURL.com

Serwis do skracania długich nazw adresów URL w domenie TnijURL.com, każdego dnia jest odwiedzany przez dużą ilość użytkowników o rozmaitych zainteresowaniach w celu skrócenia zbyt długiego adresu URL do przyjaznej krótkiej formy. Mamy również drugi typ odwiedzających. Są to osoby, które odnalazły w internecie dany link lub dostały go w wiadomości. Oba źródła odwiedzających są uniwersalne gdyż generują ruch z szerokiego przedziału wiekowego i co też ważne z terenu całego kraju. Nasz portal dociera do pełnego spektrum internautów pod względem wieku jak i zainteresowań.

W związku z tym oferujemy wyświetlanie banera reklamowego o wymiarach 750 x 100 px na większości podstron jak i również ramce nad stroną do której internauta dodał link w celu jego skrócenia.

Oferta :
10 000 wyświetlań banera w cenie 123 zł z VAT
20 000 wyświetlań banera w cenie 246 zł z VAT
50 000 wyświetlań banera w cenie 492 zł z VAT
100 000 wyświetlań banera w cenie 861 zł z VAT

Aby zamówić wyświetlanie skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.
Dla klientów przygotowaliśmy również ofertę w naszym sklepie.TnijURL.com to również doskonałe miejsce do zamieszczania artykułów sponsorowanych z linkami dofollow. Serwis internetowy TnijURL.com jest widoczny w wyszukiwarce Google na ponad 20 fraz związanych z linkami, ich skracaniu oraz innych działaniach jak usługa link z hasłem. Budując stronę stworzyliśmy blog na którym zamieszczamy różne artykuły.

Oferta:
Zamieszczenie 1 artykułu z 1 linkiem dofollow w sekcji „Blog”, cena 123 zł z VAT
Przedłużenie utrzymywania linku na kolejne 365 dni, cena 12,30 zł z VAT
Zamieszczenie 1 linku w istniejącym artykule na 1 rok, cena 123 zł z VAT

Aby zamówić powyższe usługi należy skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !