Tnij URL /   Pomoc /   Kontakt z administracją serwisu Tnij URL

Kontakt z administracją Tnij URL

Doskonale sobie zdajemy sprawę o wartości kontaktu z użytkownikami naszych witryn. Jednym z wyników jest poprawa funkcjonalności całego serwisu, odnowienie grafiki oraz wejście w nowe segmenty branży skracania linków. Efekt był niemal natychmiast odczuwalny gdyż nasza witryna na wiele fraz wskoczyła w pierwszą dziesiątkę. Zwróciło się to znacznie większą ilością odwiedzin. Współczynnik urósł 12 razy w porównaniu do wyników poprzedniej wersji naszej strony. Dlatego doskonale sobie zdajemy sprawę ze kontakt z użytkownikami jest ważny. To też i w nowej wersji strony jest udostępniony formularz kontaktowy za pomocą którego można nawiązać kontakt z administracją witryny Tnij URL.

Odpowiedzi na większość pytań związanych z naszą witryną znajdziesz właśnie na podstronach pomocy, którą tworzy szereg wyczerpujących odpowiedzi zawartych w osobnych artykułach. Wiemy że nie udało nam się na wszystkie pytania odpowiedzieć, gdyż jest wiele których jeszcze nikt nie zadał, dlatego czekamy na następne zadawane przez naszych użytkowników zapytania. Zachęcamy do kontaktowania się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Jesteśmy nastawieni na współpracę, ostatnie wysłuchanie naszego użytkownika pomogło nam przeskoczyć sporą konkurencję i stać się liderem innowacji w branży skracania linków na tle całej konkurencji. Obecnie żadna inna witryna nie udostępnia tyle opcji skracania linku co nasza Tnij URL.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !