Tnij URL /   Pomoc /   Gdzie znajdę warunki użytkowania serwisu TnijURL.com ?

Gdzie znajdują się warunki użytkowania strony TnijURL.com ?

Nasza witryna jak każda inna posiada ogólne oraz szczegółowe warunki użytkowania wszystkich włączonych usług. Mimo że świadczone przez nasz serwis oferta jest całkowicie darmowa to i tak musimy przestrzegać ogólnie znanego prawa oraz wzajemnych relacji. Tak też i nasz serwis postępuje gdyż wymaga tego od nas prawo oraz użytkownicy internetu.

Pełne brzmienie wszystkich zakazów oraz nakazów można znaleźć w naszym regulaminie który jest dostępny na osobnej podstronie serwisu Tnij URL.

Podstawowe zasady są ogólne i powinny być doskonale wszystkim znane. W pierwszej kolejności prosimy o o przestrzegania prawa Polskiego gdyż serwis należy do Polskiej firmy i świadczy usługi głównie dla Polaków. Obecnie serwis Tnij URL nie posiada innej wersji językowej. Dlatego obowiązujące ustalenia prawne są związane z Polską oraz Unią Europejską.

Dodatkowo administracja serwisu Tnij URL zastrzega sobie prawo do usuwania linków które działają na szkodę internautów lub maskują działania przestępcze oszustów. W tym temacie nasze działania są surowe i pokierowane dobrem internautów.

Dlatego też niemal natychmiast usuwamy linki które są zgłoszone jako prowadzące do stron które atakują komputery internautów lub próbują wyłudzić dostęp do kont bankowych lub innych stron internetowych.

Linki wykorzystywane do maskowania faktycznych adresów w e-mailach wysyłanych metodą SPAM. Takie adresy URL skrócone za pomocą naszej witryny będą natychmiast usuwane z serwisu. Nie będziemy się zgadzać na wykorzystywanie naszego serwisu do skracania długich linków w celach przestępczych.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !