Zgłoś naruszenie

Za pomocą tego formularza możesz zgłaszać linki które są szkodliwe dla internautów. To oznacza że jeśli Twój system antywirusowy wykryje że strona docelowa do której prowadzi link stworzony za pomocą naszego narzędzia atakuje komputery lub wyłudza dane bądź służy do wyłudzenia pieniędzy oraz haseł jednorazowych to za pomocą tego formularza zgłosisz taki link a my sprawdzimy go i odpowiednio zareagujemy. Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy. Pamiętaj że każde zgłoszenie podlega weryfikacji, dlatego nie zgłaszaj linków które działają prawidłowo.


W skrócie:

TnijURL.com to serwis służący do skracania długich linków aukcji, ogłoszeń i hiperłączy do sklepów. Narzędzie jest darmowe ale też posiada darmowe konto użytkownika które rozszerza możliwości zwykłego skracacza URL-i.

Korzyści:

Skracanie lub maskowanie długich linków. System też pozwala zachować prowizję z reff-linków pochodzących od programów partnerskich.

Darmowe konto

Darmowe konto użytkownika rozszerza możliwości skracania linków. Wprowadziliśmy możliwość dodania hasła do linku, skracanie wielu hiperłączy naraz, przydzielanie maksymalnej liczby kliknięć oraz statystyki wszystkich stworzonych linków.

Panel zarządzania

Dla każdego zarejestrowanego internauty mamy przejrzysty panel użytkownika za pomocą którego można wykonać kilka ciekawych operacji na skracanych linkach.


Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !