kurs pierwszej pomocy online
wariant rozszerzony zawierający dodatkowe elementy dot udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom w stanach zagrożenia ich zdrowia lub

Tnij URL /   Pomoc /   Jak długo można korzystać z skróconego linku ?

Czy stworzony skrócony link może zniknąć ?

Polityka witryny oraz administracji TnijURL.com jest jasna i przejrzysta. Każdy skrócony link jest wieczny a przynajmniej będzie istniał do puki nasza witryna będzie działać i należeć do Ads-Center.NET . Raz skrócony link jest utrzymywany w naszej bazie do samego końca istnienia naszej witryny. Nie zamierzamy żadnych linków kasować. Oczywiście od tej reguły są i będą odstępstwa.

Przypadki skasowania linku skróconego na TnijURL.com

Wiadomo że mimo ogólnej polityki witryny która głosi że utrzymujemy wszystkie skrócone linki do końca działania naszej witryny, muszą istnieć drobne odstępstwa od tej zasady. Obecnie rozpoznajemy tylko kilka przypadków w których musieliśmy ręcznie lub automatycznie skasować klika adresów.

Pierwszym przypadkiem jest zgłoszenie przez Google , naszą serwerownię lub McAfee istnienia podejrzenia prowadzenia linku URL do strony która wyłudza dane lub atakuje internautów złośliwym oprogramowaniem. W celu wyeliminowania cyberprzestępców nasza administracja natychmiast reaguje na podobne zgłoszenia.

Również w przypadku wykrycia używania skróconych linków do SPAM-owania internautów, jesteśmy w takim przypadku zmuszeni usunąć linki. Wszelkie przestępcze działania są przez naszą administrację piętnowane z całą surowością. Jednak nasza usługa jest w głównej mierze darmowa i anonimowa i to właśnie te dwa czynniki sprawiają że przestępcy próbują wykorzystywać nasz mechanizm do maskowania swoich adresów służących do celów przestępczych.

Jedyny przypadek automatycznego usuwania skróconych adresów na TnijURL.com

Ten przypadek miał miejsce i niestety nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni. Sytuacja ta została na nas wymuszona po przebudowie witryny i dostosowaniu jej do nowszych technologii. Niestety bazy danych w nowszych wersjach zostały ograniczone w niektórych komórkach co do liczby znaków przechowywanych w celu optymalizacji jej prędkości działania. To wymusiło podczas przenosin automatyczną selekcję i skasowanie linków które miały zbyt wiele znaków w swoim adresie URL. Wiadomo że nasz serwis właśnie służy do skracania linków jednak chcąc świadczyć usługi tanio oraz z największą precyzją musieliśmy dostosować nasze oprogramowanie serwerowe do najnowszych standardów co też wniosło to ograniczenie do naszej usługi.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !