Tnij URL /   Pomoc /   Czy za skracanie adresów URL wnosi się opłatę ?

Czy serwis Tnij URL jest płatny ?

Pytanie o opłaty jest całkiem zasadne. Żyjemy w erze komercjalizacji większości czynności. Dlatego nic dziwnego że pojawiają się również pytania o opłaty względem serwisu do skracania długich linków znajdującego się pod adresem TnijURL.com . Najprostsza odpowiedź brzmi, serwis Tnij URL jest całkowicie darmową usługą dla wszystkich internautów.

Nasz serwis został przebudowany w październiku 2017 roku. Wcześniej istniał już od 2010 roku. Od samego początku wszystkie usługi były całkowicie darmowe. Owszem początkowa wersja serwisu Tnij URL była bardzo uboga. Posiadała zaledwie dwie usługi skracania linków. Obecnie wiele serwisów z naszej branży posiada tylko jedną usługę więc wynik mieszczący się w liczbie dwa, i tak daje powód do dumy. Jednak na prośbę jednej z użytkowniczek naszej witryny do skracania długich linków URL, wprowadziliśmy kolejne dodatki.

Mimo że modernizacja strony nie zakończyła się na wprowadzeniu jednego dodatku a całego szeregu nowości wraz z gruntowną przebudową całej witryny, nadal serwis jest całkowicie darmowy. Wprowadzenie darmowego konta użytkownika zostało wymuszone poprzez udostępnienie możliwości przeprowadzania operacji na stworzonych linkach. To rozwiązanie wymagało minimalnego stopnia uwierzytelnienia podczas sprawdzania własności skróconego adresu. Dlatego został zbudowany system kont użytkowników naszego serwisu. Również ta czynność oraz korzystanie z dodatkowych usług jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za skracanie linków, ich użytkowanie oraz moderację. Również konto użytkownika serwisu jest całkowicie darmowe i wymaga minimalnych danych do rejestracji.

Na chwilę obecną strona Tnij URL jest całkowicie darmowa gdyż jest stworzona oraz prowadzona przez dewelopera witryn internetowych Polską firmę Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET. Jest to usługa sponsorowana przez naszego producenta. Firma w obecnym kształcie nie zamierza wprowadzać żadnych opłat za korzystanie z naszych usług.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !