Tnij URL /   Pomoc /   Usługi dla osób pozycjonujących strony internetowe

Katalog stron WWW jako usługa dla osób pozycjonujących witryny

Jeśli zajmujesz się pozycjonowaniem to wiesz dobrze że warto pozyskiwać stale nowe linki które prowadzą do różnych podstron reklamowanej strony. Każdy link to tak jakby oddany głos na daną witrynę. Wiele stron internetowych aby chociaż trochę odrobić koszty działania udostępnia katalog witryn internetowych aby osoby pozycjonujące mogły pozostawiać w nim wpis z linkiem docelowym. Takie działanie jest powszechne oraz mile widziane.

My również ponosimy koszty istnienia w internecie dlatego staramy się stale pozyskiwać nowych reklamodawców którzy wykorzystują nasze witryny we własnych celach. Wszystkie te działania mają rację bytu gdyż cała konkurencja podobnie współpracuje z innymi witrynami.

Katalog stron internetowych na Tnij URL to miejsce gdzie każdy webmaster oraz osoba zajmująca się pozycjonowanie lub marketingiem internetowym, może pozostawić unikalny wpis wraz z linkiem prowadzącym do witryny nad którą obecnie pracuje. W ten sposób nasza strona odrabia niektóre koszty które ponieśliśmy z wdrożeniem jej do działania w internecie. Katalog stron WWW, to obecnie nasz jedyny sposób na zarabianie pieniędzy na tym adresie. Dlatego staramy się odpowiednio podnieść parametry naszej witryny aby jej wartość dla internautów była jak największa.

Jeśli już widziałeś naszą stronę Tnij URL i chcesz nas wesprzeć finansowo to zapraszamy do zakupu wpisów do naszego katalogu stron internetowych. To najprostsza wersja wsparcia nas oraz forma wyprzedaży zasobów naszej witryny internetowej. Gdy już dodasz swoje strony do naszego katalogu stron internetowych to możesz poinformować również swoich przyjaciół w jaki sposób próbujesz uzyskać przewagę nad konkurencją. Będąc w tak komfortowej sytuacji możesz stale zyskiwać na przewadze przejmując klientów którzy mogli by robić zakupy u konkurencji. Wesprzyj swój biznes i staraj się zawsze pokazać ponad innymi firmami z Twojej branży. Dziś to podstawa, być ponad wszystkimi, być uważanym za lidera. W przeciwnym wypadku można liczyć jedynie straty co nie jest korzystne dla żadnej firmy.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !