Tnij URL /   Pomoc /   Opcje zaawansowane dla zalogowanych użytkowników

Opcje zaawansowane dla wszystkich zalogowanych użytkowników

Panel zarejestrowanego użytkownika serwisu Tnij URL umożliwia dodatkowe zaawansowane opcje dzięki którym można ciekawie zaprogramować swój skrócony link. Jednak aby korzystać za darmo z wszystkich dodatków należy w pierwszej kolejności zarejestrować własne konto użytkownika Tnij URL. Rejestracja konta użytkownika jest wymagana gdyż operacje na linkach mogą przeprowadzać tylko osoby które te linki stworzyły. Dziwne by było gdyby administracja serwisu umożliwiała modyfikację cudzych linków. Aby zmniejszyć ilość pracy przy ustanawianiu dostępów do poszczególnych skróconych adresów URL , postanowiliśmy stworzyć konto użytkownika Tnij URL.

Po zalogowaniu do własnego konta użytkownika możemy w pełni zarządzać swoimi linkami. Dostajemy również dostęp do zaawansowanych opcji dzięki którym możemy dokładnie spersonalizować linki które skracamy za pomocą Tnij URL.

Podstawową opcją rozszerzoną dostępną po zalogowaniu do konta użytkownika serwisu Tnij URL jest opcja MultiLink. Jednak została ona dokładnie omówiona na innej podstronie naszej pomocy. Dlatego zrezygnujemy z ponownego omawiania tego tematu tutaj i odsyłamy do wcześniej zamieszczonego opisu.

Drugą opcją zaawansowaną jest nadawanie oryginalnych nazw skróconych linków. Dzięki tej opcji możemy zamienić ciąg znaków na konkretny napis który będzie coś oznaczał. Skrócone linki za pomocą naszego algorytmu tworzą ciągi znaków alfanumerycznych dzięki czemu można w tej samem długości klucza skrócić wiele milionów linków. Indywidualne nazwy skróconych linków to opcje zaawansowane dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Tnij URL.

Trzecią nową opcją jest możliwość ustawienia liczby kliknięć w skrócony link. Po skończeniu odliczania ustanowionych kliknięć, skrócony link automatycznie zostanie zablokowany. Opcja ta pozwala na automatyczne wygaszaniu linku po ustaleniu konkretnej liczby kliknięć w odnośnik. Po wyzerowaniu licznika link przestanie przekierowywać internautów na zamaskowany adres.

Czwartą opcją zaawansowaną jest możliwość ustalenia konkretnego dnia w kalendarzu. W dniu który zostanie zaznaczony przy linku, skrócony link URL przestanie przekierowywać internautów na zamaskowany adres domeny. Jest to druga opcja automatycznego wygaszania skróconych linków.

Historia linków

Zarejestrowane konto użytkownika serwisu Tnij URL umożliwia również obserwowanie historii skróconych linków. Za pomocą historii dowiemy się ile linków skróciliśmy w serwisie Tnij URL na naszym indywidualnym koncie. Zapoznamy się z każdym linkiem oraz jego skróconą wersją do ponownego wykorzystania. W historii możemy również sprawdzić jaki został ustanowiony limit kliknięć , oraz stan wykorzystania limitu. W sekcji Statystyki możemy zobaczyć historię kliknięć w każdy z wygenerowanych linków. A w sekcji Opcje, możemy skasować wybrane linki któe już nam nie są potrzebne. Zapraszamy do korzystania z naszych darmowych usług.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !