Tnij URL /   Pomoc /   Darmowe konto użytkownika na Tnij URL ?

Zarejestruj darmowe konto użytkownika serwisu Tnij URL

Po wdrożeniu nowej wersji serwisu Tnij URL pojawiło się kilka dodatkowych opcji. Już podczas projektowania nowej szaty graficznej oraz funkcjonalności witryny zauważyliśmy że witryna pod nową grafiką nie może funkcjonować jak stara wersja. Modernizacja strony Tnij URL była wymuszona przez prośbę jednej z użytkowniczek, jednak robiąc rekonesans po konkurencyjnych witrynach uznaliśmy że możemy stać się liderem branży. W tym celu wystarczy wprowadzić odpowiednie modyfikacje na całej stronie i uzyskać w ten oto sposób lepsze wyniki w wyszukiwarce oraz ocenie przez użytkowników. Jednak niektóre modyfikacje wprowadzone podczas modernizacji wymagają rejestracji darmowego konta użytkownika. Aby stworzyć takie darmowe konto należy skorzystać z naszego formularza do rejestracji.

Kilka z nowych dodatków które zostały wprowadzone podczas modernizacji witryny Tnij URL wymaga moderacji lub edycji w czasie. Zarządzanie własnymi linkami wymaga jakiejś metody uwierzytelnienia przed dopuszczeniem do wprowadzania zmian na istniejących już linkach. Dlatego nasz programista stworzył darmowe konto użytkownika dostępne dla wszystkich zainteresowanych internautów.

Po zarejestrowaniu konta użytkownika, można skracać linki jak wcześniej ale uzyskujemy szereg dodatkowych funkcji do których anonimowi internauci nie posiadają dostępu. Za to osoby posiadające konta mają wgląd w historię linku oraz możliwość wprowadzania zmian w już istniejących skróconych długich linkach z zachowaniem wszystkich statystyk danego URL. Jest to przydatne podczas modyfikacji które wynikają z płynącego czasu. Wszystkie strony internetowe stale ewoluują i tym samy zmieniają niektóre podstrony w inne do których prowadzą już inne adresy URL.

Nasz mechanizm umożliwia działanie na skróconych linkach z zachowaniem danych z historii od czasu stworzenia danego skróconego adresu URL. A to wszystko za darmo dla wszystkich osób indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !