pizzeria torun
Nasza dostawa obejmuje dzielnice miasta oraz takie osiedla, jak Rubinkowo, Bydgoskie, Chełmińskie Przedmieście, Wrzosy, Mokre, Jar, Jakubskie, Koniuchy, Bielany.
Tnij URL /   Regulamin

Regulamin Tnij URL

Właścicielem oraz deweloperem serwisu znajdującego się pod adresem TnijURL.com jest Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET , z siedzibą Sky Tower, ul.Gwiaździsta 62, Piętro 12, lokal nr 2, 53-413 Wrocław.

Z serwisu Tnij URL może korzystać każdy, osoba indywidualna, firmy, instytucje oraz rządy.

Skracanie długich linków anonimowo jest dostępne z poziomu głównej strony serwisu Tnij URL.

Darmowe konto użytkownika może założyć każda osoba za pomocą formularza znajdującego się na osobnej podstronie.

Czas użytkowania linków jest dożywotni w znaczeniu strony TnijURL.com, w wypadku zamknięcia strony wszystkie skrócone linki zostaną zlikwidowane.

Żaden uzyskany skrócony link za pomocą naszej witryny TnijURL.com nie zmienia właściciela. Nadal właścicielem linku jest administracja TnijURL.com

Wszelka pomoc do serwisu Tnij URL jest dostępna w dedykowanym do tego celu dziale.

Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania wybranych linków na podstawie własnej opinii oraz zgłoszeń przesyłanych przez system antywirusowy oraz antySPAM naszej serwerowni jak i też innych organów stojących na straży internetu oraz przeciwdziałających przestępczości.

Administratorem danych osobowych jest właściciel Ads-Center.NET

Kontakt z administracją TnijURL.com jest zapewniony poprzez formularz kontaktowy, zamieszczony na osobnej podstronie w ramach tego serwisu.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !