Tnij URL /   Pomoc /   Statystyki serwisu Tnij URL

Dane statystyczne TnijURL.com

Do danych statystycznych można zaliczyć niemal każde zdarzenie które generuje jakieś wczytanie danych lub pobranie plików. Na podstawie ruchu internautów można wywnioskować które elementy witryny są przydatne a nad którymi należy popracować. Zbierając różne dane na temat działania własnej strony można stworzyć obraz zbity do liczbowych statystyk. Również Tnij URL generuje dane podczas odwiedzin internautów. Dlatego możemy pewne informacje prezentować w naszym dziale ze statystykami serwisu Tnij URL. Udostępnione dane na naszej podstronie są anonimowe i potraktowane zbiorczo. Dzięki temu nie można monitorować poczynań internautów.

Widok statystyk

W serwisie którym kierujemy zamieściliśmy podstronę dzięki której można obserwować podstawowe dane na temat ruchu na naszej witrynie. Odwiedziny internautów generują wzrastającą ilość skróconych linków. Każdy nowy skrócony link URL generuje kliknięcia oraz przekierowanie na stronę zamaskowaną przez użytkowników którzy tworzą skrócone adresy stron. Dzięki temu możemy prezentować całkowitą liczbę skróconych linków za pomocą naszej witryny oraz informować ile razy już kliknięto w adresy skrócone za pomocą naszej witryny Tnij URL.

W dalszej części naszych statystyk możesz odszukać ile już założono nowych kont użytkowników w naszym serwisie. Konto użytkownika jest dostępne dopiero od października 2017 roku. Wcześniej nie było takiej możliwości. A wszystkie skrócone linki były obsługiwane anonimowo.

Na spodzie naszego panelu z statystykami widać ostatnich kilka dni życia naszego serwisu Tnij URL. W tym miejscu widać ile w poprzednich dniach skrócono linków za pomocą naszego oprogramowania.

Obecnie tylko tyle danych udostępniamy internautom. Planujemy w niedalekiej przyszłości opracować kolejne statystyki do ogólnej prezentacji. Jednak w tym momencie zajmujemy się innym aspektem działalności strony Tnij URL. Dlatego kolejne wdrożenia są planowane raczej na rok 2018 niż na końcówkę obecnego. O wszystkich zmianach będziemy pisać na naszej stronie. Pozostań z nami w kontakcie, zaglądaj i korzystaj z naszych darmowych usług.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !