Tnij URL /   Ukrywanie linków polecających (Refflink)

Ukrywanie linków polecających (Refflink)

Za pomocą serwisu Tnij URL można swobodnie ukrywać refflink-i służące do przypisywania poleconych w programach partnerskich. Znane jest wszystkim Polakom zjawisko „psa ogrodnika”, który pilnował siana i nie dopuszczał do niego nikogo mimo że sam nie mógł go zjeść ani nikomu to nie było przydatne. Przy promocji programów partnerskich objawia się to w sposób aktywnego kasowania z linków polecających informacji służących do przypisywania poleconego do struktury osoby promującej. Zjawisko to drastycznie zmniejsza zarobek z programów partnerskich. To obniża obrót gospodarczy w kraju oraz zmniejszenie ilości wpływów do budżetu państwa z podatków od dochodów osób zarabiających na reklamie produktów innych firm. Nasz system przeciwdziała temu zjawisku ukrywając dane osoby polecającej uniemożliwiając tym samym ich skasowanie.

Czy ukrywanie adresów polecających przy pomocy Tnij URL jest skuteczne ?

Oczywiście że jest skuteczne. Internauta chcący wyciąć dane osoby polecającej z adresu linku URL programu partnerskiego musi w pierwszej kolejności znać ten adres. Aby go zdobyć w standardowy sposób wystarczy najechać na link lub baner aby adres wyświetlił się u spodu przeglądarki. W przypadku skrócenia tu też ukrycia linku przy pomocy TnijURL.com , internauta zobaczy jedynie skrócony link. Aby poznać ten właściwy musi kliknąć i uruchomić wczytywanie strony docelowej która pojawia się jako przekierowanie z skróconego adresu. Gdy jednak internauta pozna prawdziwy adres jest już za późno aby mógł wyrzucić dane osoby polecającej.

Dlaczego jest już za późno aby usunąć dane osoby polecającej ?

Gdy internauta wczyta w przeglądarce stronę której adres był skrócony przy pomocy Tnij URL , w jego przeglądarce zostanie zapisany plik, tak zwane ciasteczko. W systemie programu polecającego zostaną zapisane dane na temat IP, kraju, przeglądarki a nawet głębsze dane takie jak rozdzielczość ekranu lub urządzenie którym się posługujemy, które są później wykorzystywane do identyfikacji osoby poleconej. To skutecznie pozwala zwiększyć dochody z programów partnerskich. Nasz system pomaga ukryć linki programów partnerskich przed osobami które nie chcą pozwolić na sobie zarabiać.

Skorzystaj z naszej darmowej usługi do skracania długich adresów URL. Usługa jest darmowa i anonimowa. Jeśli pragniesz więcej od swoich skróconych linków to zapraszamy do założenia darmowego konta użytkownika Tnij URL. Pozwala ono na użytkowanie kilku dodatkowych funkcji, obserwację statystyk oraz możliwość moderowania linków. Posiadając darmowe konto użytkownika na naszym serwisie uzyskujesz dostęp do skróconych przez siebie linków. W wersji anonimowej nie można nic zrobić z raz skróconym linkiem poza propagacją go w sieci internet, a w przypadku utraty linku możemy jedynie stworzyć nowy. Konto użytkownika naszego systemu daje spokój i dostęp do wszystkich skróconych przez nas linków 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wszystkie dane są dostępne natychmiast po zalogowaniu na swoje dane dostępowe.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !