naklejki na ściany
naklejki dekoracyjne na ściany pozwalają na szybką i miłą odmianę pokoju bez malowania czy tapetowania ścian, na nowoczesny wystrój wnętrz

naklejkiozdobne.pl


Rejestracja darmowego konta użytkownika

Darmowa Rejestracja

Nowa wersja naszej strony to również nowe funkcje dla użytkowników. Zarejestruj się za darmo na naszej witrynie i korzystaj z dodatkowych możliwości skracania swoich linków. Konto użytkownika posiada historię dodanych linków, liczbę kliknięć w link oraz ciekawe modyfikacje adresów URL.

Opcja "własna nazwa" linku jest dostępna po założeniu darmowego konta użytkownika. Tak samo możliwość ustawienia maksymalnej liczby kliknięć w link przed wygaśnięciem. Umożliwia to automatyczne wygaśnięcie linku po uzyskaniu konkretnej liczby wejść. Dodatkowo umożliwiliśmy wygaszanie linków URL o określonej dacie. Działa to tak że link przestaje być aktywne wraz z nastaniem dnia który został wybrany przez właściciela linku.

Dodawanie wielu linków jednocześnie, funkcja ta nazywa się "MultiLink" jest również dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dzięki zarejestrowanemu kontu użytkownika masz znacznie więcej możliwości operowania swoim linkiem. Panel zarządzania dodanymi linkami dodatkowo umożliwia operacje na linkach stworzonych na danym koncie. A wszystko to za darmo.

dodatkowe opcje skracania linku w tnijurl.com
Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !