Lista artykułów

To już 50 wpisów na naszym blogu

16-12-2019

Kto by się spodziewał że nasz blog osiągnie aż 50 wpisów. Sami jesteśmy zdziwieni taką liczbą wyprodukowanych treści. Szczególnie że nikt z nas nie był prymusem z języka Polskiego. A tu proszę popatrzeć, taki zbiór treści.

Lista linków z bieżącego miesiąca

14-12-2019

Ostatnia z nowo powstałych podstron prezentuje popularne linki z ostatniego miesiąca. Skrypt sterujący jest tak ustawiony aby każdego pierwszego dnia nowego miesiąca sam się restartował i udostępniał tylko linki z bieżącego miesiąca.

Lista linków z ostatnich 7 dni

14-12-2019

Kolejna nowa podstrona statystyk prezentuje ostatnich siedem dni oraz linki które w tym czasie uzyskały najwięcej kliknięć czyli są w tym czasie najbardziej popularne. Lista prezentuje tylko te linki które powstały w czasie ostatniego tygodnia.

Statystyki najlepszych linków solo

14-12-2019

Oto przyczyna tych wszystkich przemian w ostatnim czasie naszego wortalu do skracania długich linków. A mianowicie aktywna lista linków skróconych za pomocą naszego systemu. Jak wiadomo gdy za dużo linków na jednej podstronie to nie za dobrze dla SEO. Dlatego takie głębokie zmiany.

Osobna strona z rekordowymi dniami

14-12-2019

Podczas przebudowy powstała osobna strona z rekordami a dokładniej dniami w których udało się uzyskać od internautów najwięcej skróconych linków jednego dnia. Od teraz prezentujemy takie zestawienie na osobnej podstronie.

Strona 3 z 12 , Wyświetlane 11-15 z 60 wyników