Lista artykułów

Lista linków z bieżącego miesiąca

14-12-2019

Ostatnia z nowo powstałych podstron prezentuje popularne linki z ostatniego miesiąca. Skrypt sterujący jest tak ustawiony aby każdego pierwszego dnia nowego miesiąca sam się restartował i udostępniał tylko linki z bieżącego miesiąca.

Lista linków z ostatnich 7 dni

14-12-2019

Kolejna nowa podstrona statystyk prezentuje ostatnich siedem dni oraz linki które w tym czasie uzyskały najwięcej kliknięć czyli są w tym czasie najbardziej popularne. Lista prezentuje tylko te linki które powstały w czasie ostatniego tygodnia.

Statystyki najlepszych linków solo

14-12-2019

Oto przyczyna tych wszystkich przemian w ostatnim czasie naszego wortalu do skracania długich linków. A mianowicie aktywna lista linków skróconych za pomocą naszego systemu. Jak wiadomo gdy za dużo linków na jednej podstronie to nie za dobrze dla SEO. Dlatego takie głębokie zmiany.

Osobna strona z rekordowymi dniami

14-12-2019

Podczas przebudowy powstała osobna strona z rekordami a dokładniej dniami w których udało się uzyskać od internautów najwięcej skróconych linków jednego dnia. Od teraz prezentujemy takie zestawienie na osobnej podstronie.

Statystyki kliknięć skróconych linków

14-12-2019

Podczas podziału panelu statystyk udało nam się oddzielić informacje dotyczące konkretnych dni oraz liczby kliknięć w skrócone przy pomocy TnijURL.com . Jest to ciekawy zakres danych statystycznych gdyż ujawnia jak bardzo popularne są linki skracane przez naszych użytkowników.

Strona 3 z 12 , Wyświetlane 11-15 z 59 wyników