Lista artykułów

Drobna awaria opanowana

08-12-2021

W dniu wczorajszym 7 grudnia 2021 mieliśmy do czynienia z drobną awarią serwisu TnijURL.com . Nasza strona przez kilka godzin nie realizowała swojego głównego założenia czyli nie pozwalała skracać długich linków. Substytucja została opanowana w kilka minut po zgłoszeniu przez internautów.

Już ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników

03-04-2021

Piszemy o tym dopiero teraz ale w okolicach początku stycznia 2021 roku udało nam się zaobserwować ponad 1000 rejestracji kont użytkowników naszego portalu.

Oferta reklamowa na TnijURL.com

03-04-2021

W ostatnich dniach wzbogaciliśmy swoją stronę o dział z informacją marketingową dla zainteresowanych reklamą na naszej witrynie. W niektórych miejscach naszej strony widoczny jest baner, to miejsce można wynająć. Na TnijURL.com można też w inny sposób się zareklamować. Zapraszamy po szczegóły.

Skracanie długich linków URL

01-04-2021

Kto mógł pomyśleć w 2010 roku że strona, która pozwala skracać długie adresy URL stanie się popularna wśród internautów. Dziś po dziesięciu latach wiemy że było warto zainwestować w ten projekt oraz prowadzić go przez kilka lat aby dziś wyglądał tak jak się prezentuje.

Rok ciszy na blogu

01-04-2021

Czas pandemii spowodował że musieliśmy zająć się innymi sprawami niż opisywanie kolejnych wydarzeń na naszej stronie. Przez epidemię COVID-19 ograniczyliśmy również wdrożenia co spowodowało brak nowych informacji. Jest rok później.

Strona 1 z 12 , Wyświetlane 1-5 z 60 wyników

Menu
Szukasz sprawdzonych prywatnych pożyczek? Sprawdź naszą listę rekomendowanych pożyczkodawców. Bezpieczeństwo i satysfakcja gwarantowane!
Oferujemy usługi informatyczne dla firm i klientów indywidualnych w Poznaniu i okolicach, prowadzimy serwis komputerowy.
itverso.pl