usługi informatyczne poznań

Oferujemy usługi informatyczne dla firm i klientów indywidualnych w Poznaniu i okolicach, prowadzimy serwis komputerowy.

itverso.pl

Planując wakacje w Turcji pamiętaj, że AlanyaOnline.pl ma największą bazę wycieczek fakultatywnych. Przekonaj się o tym osobiście.

alanyaonline.pl

funkcje php

Zapewne spotkałeś się już z funkcjami PHP. Funkcje PHP.

joomla-cms.com.pl
Lista artykułów

Wakacyjne rekordy naszego portalu

24-08-2019

Nikt z załogi nie spodziewał się że w wakacje może paść tyle rekordów na naszym portalu. Niby tematyka niszowa bo czym jest skracanie długich linków, a rekordy same z siebie pojawiają się na tablicy statystyk. Dziękujemy wszystkim za owocną współpracę.

Już 600 kont użytkowników

24-08-2019

Nasz portal stale się rozwija i pozyskuje nowych stałych użytkowników. Z danych statystycznych wynika że już mamy 600 zarejestrowanych stałych użytkowników naszego serwisu. Niezmiernie nas to cieszy i motywuje do dalszego budowania naszego portalu do skracania długich linków.

Ponad 19 000 kliknięć w jeden link

05-08-2019

W czasie trzech dni, jeden ze skróconych URL-i za pomocą naszego systemu wygenerował ponad 19 000 wejść. Jest to absolutny rekord w kategorii, ilość linków oraz ilość kliknięć w jednym tygodniu.

Rekord, 3653 kliknięć w nasze linki w czasie zaledwie 24 godzin

31-07-2019

To nowy rekord kliknięć w linki skrócone za pomocą naszego systemu do skracania długich linków URL. Pierwszy raz od uruchomienia liczników kliknięć, notujemy aż 3653 kliknięć w linki na naszych stronach w zaledwie 24 godziny.

100 tysięcy kliknięć w 40 dni

31-05-2019

Nasz serwis internetowy służący do skracania długich linków URL zanotował wzrost ilości kliknięć w linki skracane za pomocą naszego mechanizmu. Tym razem w 40 dni udało nam się uzyskać aż 100 000 nowych kliknięć i tym samym prawie 80 000 wyświetlań reklam naszych kontrahentów.

Kolejne 50 tysięcy kliknięć

05-05-2019

Ilość kliknięć w linki skracane za pomocą naszego serwisu idą w tysiące a nawet miliony. W czasie kilku tygodni od przekroczenia 9 milionów, udało nam się pozyskać kolejne 50 tysięcy kliknięć w skrócone linki. To obrazuje siłę zasięgu naszego portalu.

Reklamy na TnijURL.com w skróconych linkach

30-04-2019

Przyszedł czas gdzie trzeba było zastanowić się nad dodatkowymi formami monetyzacji naszej witryny. Strona ma pewne obciążenie związane z linkami ale też konieczność utrzymywania serwera wymusza na nas aby serwis przynosił dochody.

Zadziwił nas rozwój strony TnijURL.com

22-04-2019

Dobrze pamiętamy jak wyglądał na początku serwis TnijURL.com . Istnieje od 2010 roku i jest od tamtej pory prawie stale rozbudowywany. Największy wpływ na rozwój miał jeden e-mail od internauty który spytał czy będzie kiedyś możliwość skracania wielu linków jednocześnie i to był ten moment w którym zdobyliśmy popularność.

Wnioski płynące ze statystyk serwisu

22-04-2019

W ostatnim czasie unowocześniliśmy trochę nasz serwis do skracania długich linków. Dzięki temu udało nam się wyłuskać z danych dodatkowe elementy które można przedstawić jako statystyki. Z tych danych które zostały w odpowiedni sposób posortowane możemy teraz wyciągać wnioski.

Formularz do zgłaszania szkodliwych linków URL

22-04-2019

Wyciągając wnioski z ostatnich zdarzeń wprowadziliśmy szereg różnych elementów usprawniających obsługę, archiwizację danych oraz zgłaszanie szkodliwych linków. Niestety świat w którym żyjemy często próbuje wyłudzić dane lub pieniądze od internautów, od teraz walczymy z tym procederem.

To już ponad 500 użytkowników

21-04-2019

TnijURL.com stale pozyskuje nowych zarejestrowanych użytkowników na darmowej usłudze pokazującej statystyki oraz udostępniające szersze usługi odnośnie skracania długich linków. Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszego sprawnego użytkowania naszego serwisu.

Kolejny milion na TnijURL.com

20-04-2019

To już dziewiąty milion kliknięć w linki skrócone za pomocą TnijURL.com . Informacja ta oznacza przekroczenie kolejnego progu. Ilość kliknięć oraz skala wzrostu pokazuje jaką ma nasza witryna popularność. Dziękujemy za obecną i zapraszamy do dalszej współpracy.

Mcafee WebAdvisor bez blokady dla TnijURL.com

19-03-2019

W ostatnich dniach mieliśmy sporo kłopotu przez darmowe usługi które świadczymy na naszej witrynie. Teraz na szczęście możemy poinformować że Mcafee WebAdvisor przeskanował naszą stronę i wyraża pozytywną opinię o TnijURL.com

Mcafee siteadvisor blokuje TnijURL.com

10-03-2019

Niestety nasz portal niesłusznie trafił na listę ostrzeżeń firmy McAfee prowadzącej internetową tarczę SiteAdvisor. Oczywiście trafiliśmy na listę ostrzeżeń przez przypadek, jednak brak kontaktu z firmą McAfee wprawa nas w irytację gdyż internauci nie mogą dostać się na naszą stronę mimo że jest bezpieczna.

Rozszerzone nowe statystyki

10-03-2019

Udostępniliśmy właśnie nowe statystyki na naszej stronie internetowej. Nowe wdrożenie jest efektem rozbudowanego systemu który został stworzony na podstawie prostego skryptu do maskowania długich adresów URL.

Kwarantanna dla zgłaszanych linków

08-03-2019

Oto drugi element zabezpieczeń który wprowadzamy. Sekcja kwarantanna, będą tam umieszczane wszystkie linki zgłaszane przez internautów jako szkodliwe. Będą tam przechowywane na wszelki wypadek, gdyby informacje były potrzebne organom ścigania.

Zmiany podyktowane większym bezpieczeństwem

06-03-2019

W poprzednim wpisie informowaliśmy o fakcie wykorzystania naszego portalu do próby wyłudzenia pieniędzy od osób do których dotarły linki. Dziś informujemy o pierwszych zmianach które są efektem wykorzystania naszego portalu. Informacje zamieszczamy w celu odstraszenia kolejnych złoczyńców.

Złe wykorzystanie TnijURL.com

05-03-2019

W ostatnich dniach lutego w 2019 roku doszło do przykrego zdarzenia na naszym portalu. Przestępcy postanowili wykorzystać darmowe i zarazem anonimowe narzędzie do skracania długich linków. Zdarzenie miało na celu wyłudzić drobną sumę pieniędzy od osób które kliknęły w link.

Przestępcy nie próżnują

20-02-2019

Z obserwacji nadchodzących e-maili wraz z wskazaniami linków skróconych za pomocą naszego oraz podobnych systemów, sugeruje wzrost zainteresowania przestępców maskowaniem linków za pomocą darmowych usług internetowych.

Linki bronione hasłem

07-02-2019

To nowość na TnijURL.com wprowadzona w pierwszym kwartale 2019 roku. Zespół pracowników Ads-Center.NET Sp Zo.o., po raz kolejny dokonał wdrożenia dodatkowego oprogramowania które może na obecnej bazie oraz już stworzonych mechanizmach udostępnić nową usługę.

Koniec skracania linków za pomocą google goo.gl

02-07-2018

Firma Google poinformowała swoich użytkowników że zamierza zamknąć dotychczasową usługę skracania linków na swojej domenie goo.gl . Przyczyny takiej decyzji nie zostały ujawnione, jednak skracanie długich linków to usługa darmowa bez reklam więc nie przynosiłą zysku a jedynie obciążenie serwerów.

Nowe rekordy na TnijURL.com

02-07-2018

Co jakiś czas opisujemy rekordy jakie udało nam się zebrać podczas funkcjonowania naszego serwisu do skracania zbyt długich linków do używalnej postaci. Dziś również chcemy przedstawić kilka wyników które świadczą o postępie naszego serwisu.

Zmiana operatora witryny TnijURL.com

31-03-2018

Nowy WebDeweloper który przejmuje władzę w serwisie TnijURL.com Jest to działanie które pokierowane jest dobrem witryny oraz internautów. Mamy nadzieję że zmiana właściciela będzie odebrana pozytywnie.

Drobna przebudowa serwisu TnijURL.com

31-03-2018

Wprowadziliśmy pewną drobną modernizację w celu zwiększenia zysków z witryny Tnij URL. Jako że strona nie generuje zysków ze swoich usług to szukamy pośrednich sposobów uzyskiwania dochodów z tego adresu.

To już ponad 8 milionów kliknięć

31-03-2018

Nasz serwis TnijURL.com może pochwalić się całkiem sporym osiągnięciem. Zdobyliśmy kolejny milion kliknięć w linki skrócone za pomocą naszego serwisu. Dziękujemy wszystkim za korzystanie z naszego systemu.

Kolejna aktualizacja rekordów

18-12-2017

12 grudnia 2017 roku ponownie zbliżono się do głównego rekordu strony TnijURL, który oscyluje w rejonie 125 linków skróconych w czasie 24 godzin czyli jednego dnia.

Naprawa zakończona

18-12-2017

Tnij URL działa już w trybie normalnym. Nasza stronie nie była uszkodzona. Okazuje się że diagnoza była słuszna, na plikach nie przeprowadzano w ostatnich dniach modernizacji. Przyczyną był błąd zewnętrznego oprogramowania.

Dotknęła nas awaria Flash

18-12-2017

Niestety od niedzieli 18 grudnia 2017 roku mamy problem z możliwością tworzenia anonimowych skróconych linków. Jest to efekt awarii elementu zbudowanego na technologii Flash. Prace naprawcze trwają.

Skracanie długich nazw URL

25-11-2017

Nasz serwis działa od 2010 roku cały czas nieprzerwanie. W tym czasie skróciliśmy do 2017 roku już ponad 83 tysiące linków. Jest to zawrotna suma jak na Polską część internetu. Okazuje się że w tej dziedzinie można zostać też liderem.

Zmiana w rekordach na drugim miejscu

23-11-2017

Nasza strona prowadzi statystyki skróconych linków w przedziale dziennym. Od czasów uruchomienia nowej witryny mamy dodatkowe możliwości z których chętnie korzystamy. Dziś informujemy że o zmianie w pierwszych miejscach rekordu skróconych linków.

Maskowanie adresów przy pomocy komórki ?

05-11-2017

A dlaczego by nie, dziś większość czynności związanych z przeglądaniem internetu realizujemy za pomocą telefonu komórkowego. Dlatego i nasz serwis współpracuje z różnej wielkości wyświetlaczami dzięki którym jesteśmy odbierani również na urządzeniach przenośnych.

Rekord ustanowiony

05-11-2017

Na naszej stronie został ustanowiony rekord skróconych linków w ciągu jednego dnia. Dzięki wprowadzeniu w nowej wersji strony statystyk możemy wyłuskać niektóre dane które świadczą o popularności naszej witryny.

Ciekawe statystyki tnij URL

05-11-2017

Wraz z nową wersją strony pojawiły się dodatkowe możliwości. Dzięki temu udało nam się udostępnić podstawowe statystyki naszej witryny do ogólnego wglądu dla wszystkich internautów.

Katalog i blog jako koła zamachowe

04-11-2017

Nasza witryna potrzebuje właściwych bodźców aby wypłynąć ponad konkurencję. W tym celu obecnie rozwijamy serwis w celu poszerzania własnej widoczności w szerokim gremium osób któe skracają linki.

8 października zmiana grafiki i funkcji

04-11-2017

Tnij URL istnieje od 2010 roku. Przez lata ta witryna nie zmieniała swojego oblicza. Jako usługa niedochodowa generuje tyko koszta. Dlatego rozwój w tej dziedzinie jest bardzo powolny. My postanowiliśmy odnowić witrynę na prośbę jednej z użytkowniczek portalu Tnij URL.

Katalog stron na TnijURL.com

04-11-2017

Nasza witryna służy głównie do finezyjnego skracania długich adresów URL z jakimi często mamy do czynienia w internecie. Jednak aby się utrzymać na rynku musimy również świadczyć usługi dodatkowe dzięki którym bilans zysków i wydatków wychodzi na zero.

Ads-Center.NET

04-11-2017

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET to firma która jest deweloperem stron internetowych. Działalność tego przedsiębiorstwa oparta jest głównie o dochód pasywny z usług wykonywanych dla stałych klientów. Jednak prowadzi ona również działania dywersyfikujące w postaci budowania własnego zaplecza w celu budowy dodatkowych źródeł dochodu.

Start bloga na tnijurl.com

10-10-2017

To pierwszy wpis na naszym blogu dzięki któremu startujemy nasze pisanie o skracaniu linków i podobnych rzeczach. Zapraszamy do przeglądania naszych podstron oraz poszukiwaniu u nas innych informacji.