Lista artykułów

Zmiana operatora witryny TnijURL.com

31-03-2018

Nowy WebDeweloper który przejmuje władzę w serwisie TnijURL.com Jest to działanie które pokierowane jest dobrem witryny oraz internautów. Mamy nadzieję że zmiana właściciela będzie odebrana pozytywnie.

Drobna przebudowa serwisu TnijURL.com

31-03-2018

Wprowadziliśmy pewną drobną modernizację w celu zwiększenia zysków z witryny Tnij URL. Jako że strona nie generuje zysków ze swoich usług to szukamy pośrednich sposobów uzyskiwania dochodów z tego adresu.

To już ponad 8 milionów kliknięć

31-03-2018

Nasz serwis TnijURL.com może pochwalić się całkiem sporym osiągnięciem. Zdobyliśmy kolejny milion kliknięć w linki skrócone za pomocą naszego serwisu. Dziękujemy wszystkim za korzystanie z naszego systemu.

Kolejna aktualizacja rekordów

18-12-2017

12 grudnia 2017 roku ponownie zbliżono się do głównego rekordu strony TnijURL, który oscyluje w rejonie 125 linków skróconych w czasie 24 godzin czyli jednego dnia.

Naprawa zakończona

18-12-2017

Tnij URL działa już w trybie normalnym. Nasza stronie nie była uszkodzona. Okazuje się że diagnoza była słuszna, na plikach nie przeprowadzano w ostatnich dniach modernizacji. Przyczyną był błąd zewnętrznego oprogramowania.

Dotknęła nas awaria Flash

18-12-2017

Niestety od niedzieli 18 grudnia 2017 roku mamy problem z możliwością tworzenia anonimowych skróconych linków. Jest to efekt awarii elementu zbudowanego na technologii Flash. Prace naprawcze trwają.

Skracanie długich nazw URL

25-11-2017

Nasz serwis działa od 2010 roku cały czas nieprzerwanie. W tym czasie skróciliśmy do 2017 roku już ponad 83 tysiące linków. Jest to zawrotna suma jak na Polską część internetu. Okazuje się że w tej dziedzinie można zostać też liderem.

Zmiana w rekordach na drugim miejscu

23-11-2017

Nasza strona prowadzi statystyki skróconych linków w przedziale dziennym. Od czasów uruchomienia nowej witryny mamy dodatkowe możliwości z których chętnie korzystamy. Dziś informujemy że o zmianie w pierwszych miejscach rekordu skróconych linków.

Maskowanie adresów przy pomocy komórki ?

05-11-2017

A dlaczego by nie, dziś większość czynności związanych z przeglądaniem internetu realizujemy za pomocą telefonu komórkowego. Dlatego i nasz serwis współpracuje z różnej wielkości wyświetlaczami dzięki którym jesteśmy odbierani również na urządzeniach przenośnych.

Rekord ustanowiony

05-11-2017

Na naszej stronie został ustanowiony rekord skróconych linków w ciągu jednego dnia. Dzięki wprowadzeniu w nowej wersji strony statystyk możemy wyłuskać niektóre dane które świadczą o popularności naszej witryny.

Ciekawe statystyki tnij URL

05-11-2017

Wraz z nową wersją strony pojawiły się dodatkowe możliwości. Dzięki temu udało nam się udostępnić podstawowe statystyki naszej witryny do ogólnego wglądu dla wszystkich internautów.

Katalog i blog jako koła zamachowe

04-11-2017

Nasza witryna potrzebuje właściwych bodźców aby wypłynąć ponad konkurencję. W tym celu obecnie rozwijamy serwis w celu poszerzania własnej widoczności w szerokim gremium osób któe skracają linki.

8 października zmiana grafiki i funkcji

04-11-2017

Tnij URL istnieje od 2010 roku. Przez lata ta witryna nie zmieniała swojego oblicza. Jako usługa niedochodowa generuje tyko koszta. Dlatego rozwój w tej dziedzinie jest bardzo powolny. My postanowiliśmy odnowić witrynę na prośbę jednej z użytkowniczek portalu Tnij URL.

Katalog stron na TnijURL.com

04-11-2017

Nasza witryna służy głównie do finezyjnego skracania długich adresów URL z jakimi często mamy do czynienia w internecie. Jednak aby się utrzymać na rynku musimy również świadczyć usługi dodatkowe dzięki którym bilans zysków i wydatków wychodzi na zero.

Ads-Center.NET

04-11-2017

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET to firma która jest deweloperem stron internetowych. Działalność tego przedsiębiorstwa oparta jest głównie o dochód pasywny z usług wykonywanych dla stałych klientów. Jednak prowadzi ona również działania dywersyfikujące w postaci budowania własnego zaplecza w celu budowy dodatkowych źródeł dochodu.

Start bloga na tnijurl.com

10-10-2017

To pierwszy wpis na naszym blogu dzięki któremu startujemy nasze pisanie o skracaniu linków i podobnych rzeczach. Zapraszamy do przeglądania naszych podstron oraz poszukiwaniu u nas innych informacji.