Blog jako strona informacyjna

Blog TnijURL.com jako strona informacyjna

W ostatnich dniach grudnia dotarła do nas opinia jednego z internautów, który postanowił podzielić się z nami swoim przemyśleniem. Z jego relacji wynika że blog jako miejsce w którym zbiera się artykuły może być cennym źródłem wiadomości z konkretnej lokalizacji. I faktycznie patrząc z perspektywy czasu, nasza witryna nabrała tak zwanych rumieńców od czasu gdy prowadzimy swojego bloga. Wydawałoby się że taka strona oraz ograniczony temat może blokować możliwość rozwinięcia tematów. A tu proszę bardzo im głębiej zaglądamy tym głębsze tematy odkrywamy. Dzięki temu wbrew pozorom udaje nam się co jakiś czas rozbudowywać naszą stronę o kolejne moduły poprawiające sprawność oraz rozbudowujące możliwości naszego portalu jakim jest bez wątpienia TnijURL.com.

 

Naszą misją było skracanie linków a w międzyczasie staliśmy się też źródłem wiadomości. Z kolei cieszy nas fakt że taka opinia została o naszym portalu wyrażona. To powoduje że jeszcze bardziej wierzymy w przydatność strony jaką udało nam się zbudować. Wzrost ruchu jaki tworzymy w internecie przy pomocy swojej machiny do skracania długich linków jest wyznacznikiem naszych działań. W końcu wszystkie linki które są tworzone przy pomocy naszego oprogramowania, mają jeden cel, ułatwić dotarcie do strony docelowej ukrytej za skrótem naszej machiny do maskowania długich URL-i.

 

Najwyraźniej jakość informacji jakie są prezentowane na naszym blogu przypadły do gustu użytkownikom. Jest to obecnie sekcja która generuje największy udział w ruchu na całej stronie. Jednak nie ma co się dziwić. Pozostałą cześć witryny to mechanizm do skracania linków. A pozostałe elementy są dostępne tylko dla osób które posiadają zarejestrowane darmowe konto użytkownika serwisu TnijURL.com . Nic więc dziwnego że blog generuje większość ruchu w obrębie całego adresu. To właśnie treści są największym skarbem naszej witryny. Maja w sobie sporo wiedzy. Osoba która potrafi interpretować informacje ma możliwość wyciągnięcia ciekawych wniosków. Ponieważ niczego nie ukrywamy i przekazujemy wszelkie informacje jakie są związane z naszą witryną.