Już 700 zarejestrowanych użytkowników

Mamy już 700 zarejestrowanych kont użytkowników

Dziś możemy pochwalić się informacją prosto z naszych statystyk. Otóż dzisiejszym wydarzeniem dnia jest osiągnięcie liczby 700 zarejestrowanych kont użytkowników naszego serwisu do skracania długich linków URL. To dla nas swego rodzaju podziękowanie od użytkowników którzy zaufali nam i korzystają z naszych usług. Stale rosnąca liczba zarejestrowanych oraz aktywnych kont użytkowników jest dla nas bardzo motywująca. Dzięki stałemu przyrostowi nowych zarejestrowanych użytkowników widzimy jak bardzo podoba się nasza technologia.

 

Prawdą jest że wiele z nowości technicznych jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dlatego aby korzystać z naszych technologii należy posiadać konto użytkownika. Jest to oczywiście powiązane ze statystykami oraz przy zachowaniu bezpiecznego dostępu do pozyskanych danych. Bez konta użytkownika po prostu z niektórych mechanizmów nie udało by się skorzystać.

 

Taki wzrost popularności oraz liczby zarejestrowanych kont użytkowników mówi o potrzebie rozwiązań które dostarczamy. Na podstawie informacji które zamieszczaliśmy na naszym blogu możemy jasno stwierdzić że w 2019 roku przybyło około 200 nowych użytkowników TnijURL.com. Już w kwietniu 2019 roku informowaliśmy o przekroczeniu liczby 500 kont stałych użytkowników. Następnie W sierpniu mogliśmy opublikować kolejny artykuł związany z powiększeniem się grupy osób korzystających z naszych rozwiązań. Tym razem przekroczyliśmy barierę 600 kont użytkowników. Obecnie mamy końcówkę stycznia i możemy pochwalić się uzyskaniem aż 700 kont zarejestrowanych użytkowników.

 

Mamy głęboką nadzieję że uda nam się w czasie dwóch najbliższych lat przekroczyć liczbę 1000 zarejestrowanych kont użytkowników. W tym celu stale opracowujemy nowe mechanizmy pozwalające w jeszcze inny sposób wykorzystać potencjał naszego portalu internetowego. Okazuje się że nawet taka zwykła usługa jak skracanie długich nazw URL może mieć przyszłość w internecie. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich naszych anonimowych użytkowników do założenia darmowego konta. Pomożecie nam odczytać realną liczbę użytkowników naszej witryny co może nam pomóc prawidłowo wykorzystać potencjał naszego przedsięwzięcia.