Zmiana operatora witryny TnijURL.com

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski

Firma która pierwotnie opracowała oraz stworzyła TnijURL.com istniała od 2009 do 2017 roku. Została zamknięta a na jej miejsce powołano do życia spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Taki manewr został wymuszony poprzez stały rozrost firmy oraz coraz większą ilość domen która była obsługiwana. Z racji rozpiętości prowadzonej działalności właściciel firmy postanowił ją zamknąć, poszukać wspólników i otworzyć nową firmę.

 

Ads-Center.NET Sp Zo.o.

Spółka która powstała na początku 2018 roku sukcesywnie przejmuje majątek po zamkniętej działalności gospodarczej prowadzonej przez ówczesnego właściciela. W tym momencie doszło do zakończenia negocjacji między radą nadzorczą Ads-Center.NET Sp Zo.o., a byłym włascicielem witryny. Na podstawie zawartej umowy, nowa spółka przejmuje prowadzenie oraz utrzymanie serwisu w zamian za możliwość czerpania korzyści majątkowych. Nowa spółka ma pełne prawa do zarządzania serwisem oraz do modyfikacji całej witryny. Jednak właścicielem nadal pozostaje jej poprzedni właściciel. Tym samym spółka czasowo na razie opiekuje się serwisem a jednocześnie może korzystać z generowanych przychodów jednak właścicielem pozostaje nadal rejestrator domeny.

 

TnijURL.com Co to zmienia dla użytkowników ?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Dla użytkowników nie przewidujemy żadnych zmian poza dalszym rozwojem serwisu. Witryna nadal będzie darmowa dla wszystkich internautów a dotychczas darmowe usługi nadal będą darmowe. Nadal przyjmujemy zgłoszenia na temat możliwości rozbudowy witryny i z chęcią wprowadzimy wszelkie zmiany. Nasze działania są ukierunkowane na stały rozwój witryny znajdującej się pod adresem TnijURL.com . Dlatego będziemy dokładać wszelkich starań aby serwis zawsze był dostępny a możliwość skracania linków była darmowa. Pamiętaj jeśli zauważysz nieprawidłowe działanie naszej strony, zgłoś to do operatora witryny w celu szybkiego wyeliminowania zauważonych błędów. My jako WebDeweloper stale kontrolujemy swoje strony, ale z racji że stale ich przybywa , to nie jesteśmy w stanie zawsze sprawdzić wszystkich funkcji. A użytkownicy którzy z nich korzystają mogą zgłaszać problemy związane z ich obsługą.