119 nowych linków w 24 godziny

Zbliżenie się do rekordów

W dniu 12 grudnia za pomocą naszej witryny, użytkownicy anonimowi oraz zarejestrowani wygenerowali łącznie w czasie 24 godzin aż 119 skróconych linków przy pomocy TnijURL.com . Ten fakt pozwolił zapisać dzień 12 grudnia 2019 roku, na pozycji numer 10, na liście najlepszych wyników w skali ilości skróconych adresów URL przy pomocy naszej witryny w czasie 24 godzin. Na tablicy zmieniły się miejsca innych rekordów. Jednak wszystkie wyniki od 9 aż do numeru 1 pozostały bez zmiany od 2018 roku. Na pierwszym miejscu rekordów nadal znajduje się 4.09.2018 roku z wynikiem aż 208 skróconych linków.

 

Wyniki które uzyskuje nasza witryna są zadowalające. Oczywiście chcemy aby przyrost linków oraz kliknięć był znacznie większy ale widać ta nisza może tylko na tyle liczyć. My zaś nie spoczywamy na laurach i w trosce o kolejne ciekawe wyniki będziemy nadal reklamować naszą stronę w celu popularyzacji naszego darmowego narzędzia.

 

Nasza strona istnieje już od blisko 10 lat. W tym czasie globalna firma Google zrezygnowała z dalszego świadczenia takiej samej usługi na swojej platformie robiąc nam miejsce. Nasza strona stale się rozrasta o nowe możliwości. Gdy zakładaliśmy tą witrynę, nikt nie spodziewał się że to się tak potoczy. Używaliśmy tej witryny raczej jako dodatkowego narzędzia o ciekawych możliwościach. A po kilku latach funkcjonowania odbieramy bardzo pożyteczne narzędzie które stale zyskuje na popularności.

 

Zdajemy sobie sprawę z popularności dodatków do naszego systemu skracania długich linków, i dlatego stale staramy się szukać nowych rozwiązań oraz ułatwień w tym zakresie. W drodze prowadzonych prac udało nam się stworzyć wiele dodatkowych narzędzi o których na samym początku nikt nie myślał. A tymczasem okazały się całkiem przydatne. Dziesiątki internautów korzysta z naszego narzędzia do skracania długich URL-i a to dla nas bardzo mocna motywacja do prowadzenia dalszych poszukiwań w zakresie udostępniania szerszej funkcjonalności witryny TnijURL.com . Dlatego jeśli czytasz ten tekst to zapraszam do pokazania naszej strony swoim znajomym.