glebogryzarka spalinowa
glebogryzarka spalinowa agroma t p w kategorii glebogryzarki zobacz promocje zdjęcia opisy i opinie kup teraz
klimatyzacja olsztyn
Gwarantujemy trwałość i efektywność naszych systemów klimatyzacyjnych.

Tnij URL /   Szybkie skracanie wielu linków MultiLink

Szybkie skracanie wielu linków w tym samym czasie „MultiLink”

Istniej wiele powodów dla których ludzie skracają czy też maskują adresy stron internetowych. Jest wiele przypadków w których właściciel strony potrzebuje szybko skrócić dużą ilość linków i perspektywa wklejania każdego z osobna do formularza a następnie klikanie w „skróć link”, przyprawia go o ból głowy. Ten problem wskazała nam jedna z internautek, pracownica dużej firmy ubezpieczeniowej której tutaj nie napiszemy. W jednym z listów przesłanych do naszego biura, spytała czy mamy w planach opracować takie narzędzie. Na podstawie tego zapytania został stworzony cały system modernizacji starego skryptu który tak naprawdę wisiał sobie gdzieś tam w otchłani internetu i działał głównie dlatego że nasza firma posiada dużo stron internetowych gdzie są zamieszczone linki do TnijURL.com . Jesteśmy bardzo wdzięczni za tą podpowiedź gdyż przyczyniła się ona do znacznego rozbudowania witryny.

Jak działa szybkie skracanie wielu linków ?

Mechanizm jest bardzo prosty, można napisać że nawet dziecko go obsłuży. Jest analogiczny do podstawowego skracania adresów z którego każdy użytkownik tej strony na pewno już wielokrotnie korzystał. Jednak aby skorzystać z MultiLink, należy w pierwszej kolejności zarejestrować darmowe konto użytkownika Tnij URL. Jest to bardzo proste, wymaga uzupełnienia jedynie trzech linijek w jednym formularzu. Dopiero po zalogowaniu do darmowego konta użytkownika, można skorzystać z MultiLink.

Wystarczy wszystkie link które mamy do skrócenia skopiować do pamięci (schowka CTRL+C), kliknąć w guzik MultiLink który znajduje się po prawej stronie formularza do skracania linów. Otworzy się pole tekstowe w które należy kliknąć, teraz wklejamy zawartość schowka (CTRL+V) i sprawdzamy czy każdy z adresów znajduje się w osobnej linijce. Jeśli tak jest , klikamy w „Skróć Link”.

Szersza instrukcja wszystkich zaawansowanych elementów panelu użytkownika znajduje się w dziale Pomoc. Usługa MultiLink, jest darmowa i dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Linki skracane masowo pojawiają się w historii konta użytkownika i można oglądać ich statystyki oraz prowadzić moderację.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !