Operacja Zeza u Dzieci - Wykwalifikowany Zespół
Nasza klinika dysponuje doświadczonym zespołem specjalistów. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Tnij URL /   Skracanie linków z własną nazwą

Skracanie linków z ustawieniem własnej nazwy

Ta opcja była dostępna w naszym serwisie już w 2010 roku tuż po wystartowaniu. Owszem tamten skrypt był odkupiony od osoby z popularnego niegdyś portalu aukcyjnego. Obecnie bazujemy na skrypcie który jest całkowicie napisany przez naszego programistę. Dzięki temu możemy dodawać w dowolnym czasie kolejne nowości. Jednak skupmy się na linkach z własną nazwą. Opcja ta niegdyś była dostępna z poziomu głównej strony. Jednak po modernizacji stwierdziliśmy że użytkownicy mogą mieć chęć zmieniać niektóre linki a mianowicie adresy docelowe na stworzonych przez siebie krótkich adresach. Dlatego opcja nadawania własnej nazwy dla skróconego linku została przeniesiona do panelu dla zarejestrowanych użytkowników Tnij URL.

Aby uzyskać skrócony adres linku URL z ustawioną własną nazwą należy w pierwszej kolejności zarejestrować darmowe konto użytkownika Tnij URL. Po wykonaniu tej prostej i darmowej czynności możesz już skracać linki i nadawać im własną dowolną nazwę.

W tym celu musisz skorzystać z odpowiedniego formularza w panelu dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Zaawansowane funkcje”. Znajduje się tam odpowiednio zatytułowany formularz składający się z jednego pola które należy wypełnić. To właśnie tam wpisujemy wybraną nazwę dla danego linku czy adresu URL.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !