Tnij URL /   Maskowanie adresu strony

Maskowanie adresu strony

Maskowanie adresu strony internetowej to często używane narzędzie do wielu zastosowań. Najczęściej służy do skracania długich adresów stron internetowych które chcemy przekazać innej osobie za pomocą komunikatorów internetowych czy też SMS wysłanego z telefonu komórkowego. Wiele adresów stron internetowych szczególnie gdy mają prowadzić do podstron jest bardzo długich, w przypadku gdy chcemy przekazać słownie osobie drugiej taki adres, często jest to niewykonalne gdyż ciężko taki ciąg znaków zapamiętać. Również przekazanie linku przy pomocy formy pisanej nastręcza kłopotów ze względu na ilość znaków do przepisania. W takim przypadku najlepiej skorzystać z portalu który umożliwia skrócenie nazwy strony do krótkiej formy łatwej do przekazania za pomocą komunikatora internetowego, SMS czy też słownie.

Maskowanie adresów internetowych

Skracanie czy też maskowanie adresów stron WWW często też jest wykorzystywane w programach partnerskich dzięki którym ludzie zarabiają. Osoby promujące reklamy programów partnerskich na własnych stronach, robią to w celach zarobkowych. Gdy ktoś skorzysta z oferty, wydawca witryny uzyskuje zarobek. Jednak aby otrzymać pieniądze osoba która dokona zakupu za pomocą reklamy musi skorzystać z linku z refflink-iem który określa któremu partnerowi należy się prowizja. Gdy osoba robiąca zakupy jest sprytna, tak zwany „pies ogrodnika”, potrafi pominąć refflink promotora aby nie dać na sobie zarobić. W tym celu wystarczy najechać na standardowy link lub baner zamieszczony na stronie WWW aby na dolnej belce przeglądarki wyświetlił się adres strony którą po kliknięciu odwiedzimy. System maskowania TnijURL.com sprawia że po najechaniu myszką na link lub baner internauta zobaczy jedynie skrócony link za pomocą naszego systemu. A gdy w niego kliknie, w jego przeglądarce zostaną zapisane ciasteczka które przypiszą należną prowizję partnerowi który promował reklamę na swojej stronie.

Zabezpiecz swoją prowizję

To jedynie jeden z przykładów pozytywnego wykorzystania maskowania adresów internetowych stron. Aby opisać wszystkie przypadki trzeba by stworzyć cały portal informacyjny. Dlatego powstrzymamy się gdyż tematów z dnia na dzień przybywa. Niby zwykłe skracanie czy też maskowanie adresów URL a tak naprawdę spora usługa, która ma szansę sporo osiągnąć. Jedno jest na pewno pewne, gdy użyjesz Tnij URL do maskowania swoich adresów użytych w linkach reklamowych programów partnerskich, z pewnością ilość środków z prowizji znacznie się zwiększy. Spróbuj bo to nic nie kosztuje, w dodatku skrócenie linku to zaledwie trzy sekundy pracy. A osiągnięte korzyści mogą być kilka razy wyższe niż dotychczasowe zarobki. W razie niepowodzenia usunięcie wprowadzonych zmian jest bardzo proste, wystarczy ponownie wpisać poprzednie linki.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !