AliA Lingerie - bielizna szyta na miarę Twoich marzeń. Zamów online i poczuj się piękna i wyjątkowa.
alialingerie.pl
Tnij URL /   Automatyczne wygaszanie linków

Automatyczne wygaszanie linków

Automatyczne wygaszanie linków to opcja dodatkowa w dodatku niestandardowa. Serwis Tnij URL służy głównie do tworzenia skróconych linków. Dlatego też automatyczne wygaszanie linków może się źle kojarzyć. W drodze wyjaśnienia, wszystkie linki tworzone przez użytkowników czy to anonimowych czy też zarejestrowanych, mają charakter dożywotnich. To oznacza że puki domena TnijURL.com będzie w naszych rękach, to wszystkie linki będą stale utrzymywane w internecie.

Jednak są przypadki gdy wygaszenie linku jest akceptowane przez osobę tworzącą taki skrócony link lub nawet wymagane. Dlatego nasz system został wyposażony w dwie dodatkowe opcje dzięki którym można optymalnie zaprojektować czas gdy link straci swoją ważność.

Pierwsza metoda to ustawienie liczby ilości kliknięć dla danego krótkiego adresu, gdy licznik zostanie wyzerowany to link automatycznie przestanie być aktywny. W tym celu standardowo uzupełniamy formularz główny o link który chcemy skrócić a następnie wybieramy z opcji zaawansowanych formularz w którym wpisujemy liczbę kliknięć.

Druga metoda automatycznego wygaszania linku to forma ustawienia za pomocą naszego kalendarza, dnia w którym link straci swoją ważność. W tym celu standardowo wpisujemy adres do skrócenia i z opcji zaawansowanych wybieramy dzień, miesiąc oraz rok w którym link ma zostać zdezaktywowany.

Dzięki dodatkowym funkcjom każdy internauta może dostosować link do swoich potrzeb. Nasz serwis udostępnia szereg dodatkowych funkcji w celu lepszej personalizacji linku. Wprowadzanie nowych metod obsługi linku staramy się iść stale do przodu. To sprawia że obecnie jesteśmy liderem rynku skracania długich linków.

Twoja reklama tutaj ? Sprawdź szczegóły !