Lista artykułów

Katalog i blog jako koła zamachowe

04-11-2017

Nasza witryna potrzebuje właściwych bodźców aby wypłynąć ponad konkurencję. W tym celu obecnie rozwijamy serwis w celu poszerzania własnej widoczności w szerokim gremium osób któe skracają linki.

8 października zmiana grafiki i funkcji

04-11-2017

Tnij URL istnieje od 2010 roku. Przez lata ta witryna nie zmieniała swojego oblicza. Jako usługa niedochodowa generuje tyko koszta. Dlatego rozwój w tej dziedzinie jest bardzo powolny. My postanowiliśmy odnowić witrynę na prośbę jednej z użytkowniczek portalu Tnij URL.

Katalog stron na TnijURL.com

04-11-2017

Nasza witryna służy głównie do finezyjnego skracania długich adresów URL z jakimi często mamy do czynienia w internecie. Jednak aby się utrzymać na rynku musimy również świadczyć usługi dodatkowe dzięki którym bilans zysków i wydatków wychodzi na zero.

Ads-Center.NET

04-11-2017

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET to firma która jest deweloperem stron internetowych. Działalność tego przedsiębiorstwa oparta jest głównie o dochód pasywny z usług wykonywanych dla stałych klientów. Jednak prowadzi ona również działania dywersyfikujące w postaci budowania własnego zaplecza w celu budowy dodatkowych źródeł dochodu.

Start bloga na tnijurl.com

10-10-2017

To pierwszy wpis na naszym blogu dzięki któremu startujemy nasze pisanie o skracaniu linków i podobnych rzeczach. Zapraszamy do przeglądania naszych podstron oraz poszukiwaniu u nas innych informacji.

Strona 12 z 12 , Wyświetlane 56-60 z 60 wyników