Maskowanie adresów przy pomocy komórki ?

Współpraca z urządzeniami przenośnymi

Maskowanie adresów URL za pomocą urządzeń przenośnych może się wydawać dość problematyczne. Z jednej strony przy komputerze możemy używać myszki za pomocą której łatwo skopiować link do schowka. Jednak urządzenia przenośne również posiadają takie funkcje. Właśnie dlatego nasza strona została tak przebudowana aby współpracowała z wszystkimi urządzeniami. To oznacza że nowa grafika oraz budowa witryny została tak dostosowana że z łatwością skorzystasz z funkcji naszej witryny korzystając z internetu za pomocą urządzeń przenośnych takich jak telefon czy tablet. Udostępniając tą możliwość zauważyliśmy w statystykach wzrost użytkowników na urządzeniach mobilnych. Do tej pory 99 % ruchu generowały komputery stacjonarne oraz laptopy. Jednak po wprowadzeniu zmian, układ procentowy znacznie się zmienił. Owszem nadal około 85 % użytkowników korzysta z naszej strony przy pomocy standardowych komputerów i laptopów. Jednak do tej grupy osób dołączyli również użytkownicy komórek oraz tabletów. Niezmiernie nas cieszy taki obrót spraw. I dodatkowo zachęca nas do dalszych prac nad modernizacją tej prostej witryny.

 

Wzrost użyteczności wprowadził naszą witrynę do pierwszej dziesiątki na różne frazy które obsługuje nasza strona. Wraz z wzrostem widoczności zaobserwowaliśmy skokowy wzrost zainteresowania. Nasze działania zostały nagrodzone zwiększeniem ilości odwiedzających oraz użytkowników którzy zakładają konta użytkowników. Każde nowe konto użytkownika to dla nas swoista laurka. Internauci korzystający z zaawansowanych funkcji Tnij URL, pokazują nam że warto było wdrażać wszystkie modyfikacje. Przeglądając wewnętrzne szczegółowe statystyki widzimy że internauci korzystają z wszystkich dostępnych funkcji.

 

Czy będą dalsze prace nad witryną Tnij URL ?

Obecnie wdrożone pomysły są jedynie punktem wyjścia do dalszych modernizacji. Jednak w obecnym momencie nie mamy zaplanowanych nowych wdrożeń. To dość smutna wiadomość, jednak dziedzina skracania długich linków została przez nas już dostatecznie zgłębiona i wydaje nam się że na chwilę obecną udostępniamy tyle dodatkowych funkcji że trudno wymyślić nowe. Oczywiście z biegiem czasu to może się zmienić. Na samym początku nasza witryna miała tylko dwie możliwości skracania linku. Dziś mamy ich znacznie więcej dostępnych na Tnij URL. Obiecujemy stale obserwować tą branżę i wdrażać nowości do naszego skryptu w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników.