Zmiana w rekordach na drugim miejscu

Rekordy na TnijURL.com

Nasz skracacz linków pod adresem TnijURL.com ma tabelę rekordów. Tabela ta dotyczy głównie ilości skróconych linków konkretnego dnia. Ilość skróconych linków jest rozpoznawana po dacie ich utworzenia. Ta metoda daje nam idealną metodę wyliczania który dzień zbliżył się do rekordu. Funkcja ta pojawiła się dopiero w nowej wersji serwisu. Dlatego prezentujemy jedynie dane za ostatni okres a nie od początku istnienia serwisu.

 

Obecnie miejsce pierwsze zajmuje dzień 17. 10 . 2017 z liczbą 125 skróconych linków.

Drugie miejsce do tej pory zajmował dzień 19 . 10 .2017 z liczbą 102 skróconych linków.

Oraz trzecie miejsce do tej pory zajmował dzień 18 . 10 .2017 z liczbą 101 skróconych linków.

 

Miejsca zmieniły się na dwóch ostatnich pozycjach.

Obecnie wygląda to tak.

Pierwsze miejsce zajmuje dzień 17. 10 . 2017 z liczbą 125 skróconych linków.

Drugie miejsce zajmuje dzień 16 oraz 20 . 11 . 2017 z liczbą 108 skróconych linków.

Trzecie miejsce zajmuje dzień 19 . 10 . 2017 z liczbą 102 skróconych linków.

 

Nasz skracacz linków cieszy się dużą popularnością gdyż jeszcze posiada sporą liczbę wolnych krótkich kombinacji znaków w adresie. Dodatkowo możliwość tworzenia najkrótszych linków jest nadal darmowa. Dlatego cały czas notujemy wzrost zainteresowania. Jednocześnie nasz blog stanowi już ciekawą bazę artykułów co dodatkowo przyciąga internautów do pozostania chwilę dłużej na naszej stronie.

 

Nasza witryna po latach działania doczekała się odnowienia co sprawiło że awansowała wśród stron o podobnej tematyce. Obecnie możemy się cieszyć z zajmowania miejsc w pierwszej dziesiątce w popularnych wyszukiwarkach. To daje nam każdego dnia sporą część użytkowników.

 

Obecnie również zbieramy stałych użytkowników którzy zakładają darmowe konta. Mamy zamiar w ten oto sposób nawiązać stałą współpracę z internautami. Dodatkowo konta użytkowników kuszą ciekawymi udogodnieniami które zwiększają możliwości zwykłego skracania długich linków URL.