Już ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników

Mamy już ponad 1000 zarejestrowanych kont

Przez nasz brak obecności, nie informowaliśmy na bieżąco o wszystkich wydarzeniach na TnijURL.com. W okolicach końca 2020 i początku 2021 roku udało nam się zaobserwować wzrost zainteresowania naszą witryną i usługami dostępnymi tylko po zarejestrowaniu konta użytkownika. Dzięki temu odnotowaliśmy w styczniu ponad 1000 zarejestrowanych kont użytkowników.

 

Ostatnim razem jak informowaliśmy o kolejnym rekordzie rejestracji użytkowników na naszej stronie, był właśnie styczeń i odnotowaliśmy aż 700 rejestracji. Kolejnych 300 kont użytkowników zdobyliśmy w cały rok. Był to trudny rok bo pogrążony w pandemii. Dlatego też mamy pozytywne wrażenia z osiągnięcia kolejnego pułapu.

 

Stały wzrost ilości użytkowników nie jest miarodajny. Nasza główna i zarazem podstawowa usługa jest dostępna dla użytkowników anonimowych. A to oznacza że nikt nie musi się rejestrować aby skorzystać z narzędzia do skracania długich linków URL. W naszym serwisie internetowym rejestrują konta użytkowników jedynie te osoby, które chcą mieć dostęp do statystyk swoich linków, posiadać dostęp do historii wszystkich skróconych linków oraz korzystać z innych rozszerzeń które oferujemy w części dla zarejestrowanych użytkowników.

 

Wzrost zarejestrowanych użytkowników bardzo nas cieszy gdyż wraz z ilością rejestracji wzrasta ilość stałych odbiorców naszych usług. To oznacza że dzięki temu pozyskujemy coraz więcej skróconych linków generowanych przez stałych użytkowników a to niesie ze sobą wzrost ilości odsłon linków oraz banerów reklamowych. W ten oto skomplikowany sposób pozyskujemy kolejne wyświetlenia aby budować statystyki naszego serwisu.

 

Obecnie pracujemy nad dalszą poprawą widoczności w wyszukiwarkach. Chcemy być na tyle widoczni aby poprawić wynik zarejestrowanych użytkowników naszego portalu. Budując grupę tak zwanych wiernych użytkowników, mamy szansę utworzyć mechanizm stałego pozyskiwania nowych skróconych linków dzięki którym TnijURL.com ma sens istnienia.

 

Ponownie zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i czytanie naszych artykułów. Staramy się tutaj przekazywać pozytywne informacje.