Rok ciszy na blogu

Podsumowanie sytuacji po rocznej przerwie

Po upływie roku i kilku dni możemy przyznać się do poważnej absencji przy kierowaniu portalem. Efekty widać po braku nowych wdrożeń na stronie oraz zaniechaniu publikowania nowych treści informacyjnych dla naszych czytelników. Wstyd przyznać że czas pandemii oraz powszechnego zamknięcia w mieszkaniach nie przyniósł owoców w postaci dużej ilości treści na naszym blogu. Tymczasem czas płynie dzień za dniem, daty umykają z kalendarza a każdy nienapisany tekst nie jest publikowany. Tak oto można podsumować czas pandemii.

 

Oczywiście to nie jest tak do końca że administracja nic nie robiła w tym czasie. Udało nam się uruchomić podstronę z ofertą dotyczącą reklamy oraz wprowadzić kilka delikatnych poprawek w panelu zarządzania linkami w widoku użytkownika.

 

Na nasze szczęście portal jest prawie samowystarczalny. Z racji prowadzenia darmowych usług, każdego dnia mamy kolejne grono zainteresowanych. Widoczność w wyszukiwarkach powoduje że jesteśmy odnajdowani przez nowych użytkowników. Dzięki temu mimo braku większego zaangażowania w prowadzenie portalu, nasza strona funkcjonuje.

 

To już trzecia fala pandemii

W przeciągu ostatniego roku przez świat przetoczyły się już dwie fale pandemiczne. Obecnie władze informują o trzeciej fali zachorowań co skutkuje wprowadzaniem kolejnych obostrzeń. Ta sytuacja wpływa na ilość internautów oraz ich aktywność w internecie. Z naszego portalu korzystają również szkoły i inne instytucje. W czasie nauki i pracy zdalnej, ludzie coraz częściej doceniają możliwość skrócenia długich linków do prostej postaci. A to napędza odwiedziny oraz wyświetlenia na naszej stronie. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym użytkownikom za to że wybierają naszą usługę spośród dostępnej konkurencji. To zaszczyt świadczyć usługę, którą wybierają internauci. Taka sytuacja motywuje nas do dalszego działania.

 

Postaramy się obecnie częściej wprowadzać nowe treści na naszym blogu. Możliwe że rozszerzymy również tematykę naszych wpisów. Przetestujemy jakie mamy jeszcze możliwości rozwoju naszej strony. Wszystko w celu lepszego świadczenia usługi skracanie długich adresów URL.