Oferta reklamowa na TnijURL.com

Nowa podstrona na TnijURL.com

W ostatnich dniach dodaliśmy nową podstronę na naszym portalu dotyczącą oferty reklamowej na TnijURL.com. Jako że witryna stale się rozbudowuje o kolejne moduły w celu poprawienia jakości usług musimy organizować fundusze na dalsze działania. Pieniądze pozyskujemy głównie z reklam wyświetlanych na naszej witrynie. Korzystamy również z opłat za brak wyświetlania reklam danym użytkownikom oraz przy konkretnych linkach. Takie działanie jest konieczne do pozyskiwania drobnych kwot zasilających nasz budżet. Teraz postanowiliśmy dodatkowo wystawić ofertę usług reklamowych na naszym portalu tak aby każdy zainteresowany mógł się zapoznać i skierować swoje kroki do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

Co oferujemy ?

Nasz portal ma kilka możliwości przedstawiania materiałów reklamowych. Najbardziej dostępnym jest system wyświetlania banerów reklamowych o wymiarach 750x100 px. Ta forma reklamy widoczna jest na 70 % naszych podstron. Pozostałe 30 % jest po prostu z jakiegoś powodu wyłączona spod banera reklamowego.

 

Reklama przy pomocy banera reklamowego to jeden z najtańszych sposobów pokazania swojej strony, produkty czy też usługi czytelnikom danej witryny internetowej. Banery graficzne zmieniają się przy każdym odświeżeniu witryny. Powoduje pokazanie większej ilości banerów jednemu użytkownikowi oraz oszczędność wyświetleń. Dodatkowo stosujemy ograniczenie dzięki któremu jednej osobie dany baner reklamowy może być wyświetlony jedynie 10 razy w czasie jednej doby. Bardzo niska cena bo zaledwie grosz netto za jedno wyświetlenie reklamy powoduje że usługa jest dostępna dla praktycznie każdego właściciela strony. A szeroki zasięg dotarcia naszego portalu do internautów z całej Polski o najróżniejszych zainteresowaniach powoduje że naprawdę warto zakupić u nas banery. Do tej pory reklamowaliśmy usługi naszej agencji marketingowej, jednak przez wzgląd na konieczność pozyskiwania nowych funduszy uruchomiliśmy ofertę dla wszystkich zainteresowanych. Obecnie jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ilością zapytań oraz nowych zamówień.

 

Następną formą reklamy jest możliwość zamieszczenia na naszej stronie w dziale w którym znajduje się nasz blog informacyjny artykułów sponsorowanych wraz z linkami. To forma reklamy ale też pozycjonowania. Nasz portal jest widoczny w wyszukiwarkach pod wieloma frazami. Nasza współpraca z agencją marketingową powoduje że stale pracujemy nad pozycjonowaniem. Dostęp do nowych internautów poprzez widoczność w wyszukiwarce powoduje że nasza witryna to bardzo dobre miejsce do zamieszczania treści wraz z linkami do swojej strony.

 

Wszystkich chętnych do współpracy zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie. Przedyskutujemy dostępne opcje i postaramy się wypracować jakiś model współpracy.