Start bloga na tnijurl.com

TnijURL.com co to jest ?

Serwis tnijurl.com służy do skracania długich linków URL które zajmują dużo miejsca w komunikatorach lub mailach. Za pomocą naszej strony można skrócić każdy link do czytelnej postaci. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

 

Blog na TnijURL.com

Nasz blog to forma przekazu dodatkowych treści które będziemy publikować przy okazji prowadzenia naszego serwisu. Nasz blog będziemy zapełniać nie tylko treściami które mają na celu opowiadanie o skróceniu linków. Będziemy się też zajmować innymi tematami które otaczają nasze codzienne życie. Dlatego uważamy ze warto czasem do nas zajrzeć aby zobaczyć co ciekawego opublikowaliśmy na łamach naszego blogu.

 

Kto dostarczył skrypt do prowadzenia bloga ?

Nasza strona należy do firmy Ads-Center.NET , skrypt , domena oraz wszelkie dane należą do wymienionej firmy. Również skrypt naszego bloga jest tworem wspomnianej firmy. Blog został wbudowany w nową witrynę w celu poprawienia jej widoczności w wynikach wyszukiwarek.

 

Misja i cel ?

W założeniu naszą misją jest skracanie długich linków. Ale to nie jest całe spektrum naszej wizji na portal znajdujący się pod domeną TnijURL.com . Podczas rozbudowy witryny zauważyliśmy potencjał który nadal każdego miesiąca odkrywamy. Okazuje się że strona służąca do skracania długich linków URL może być też oknem na świat dla pozostałych internautów. A to wszystko za sprawą mechanizmu, który ma za zadanie ułatwiać przesyłanie długich linków w skróconej wersji. W osobnym artykule na tym blogu opisujemy wprowadzenie rozszerzonych statystyk, które mają ułatwić docieranie do treści ukrytych za długimi linkami w internecie.