Statystyki najlepszych linków solo

Strona statystyk z listą najlepszych linków

To ta część statystyk naszej witryny zmusiła nas do wytworzenia tak głębokich przemian w panelu statystyk TnijURL.com . Aby pokazać internautom więcej aktywnych linków musieliśmy przebudować strukturę udostępnionych statystyk. W ten oto sposób powstała jedna z nowych podstron z statystykami pokazującymi listę najpopularniejszych pod względem odwiedzin linków skróconych przy pomocy TnijURL.com . Lista ta tak samo jak w przypadku poprzednich zestawień w nowych statystykach prezentuje aż 15 najpopularniejszych linków. Są one posegregowane zgodnie z ilością wszystkich kliknięć w ten skrócony link. Każdy z prezentowanych skrótów można kliknąć. To właśnie są aktywne linki. Oznacza to tylko tyle że każdy internauta który odwiedza tą podstronę ze statystykami ma możliwość również zapoznać się ze źródłami do których prowadzą skrócone linki.

 

Ta lisa to tak naprawdę okno na świat linków, które skracają nasi internauci. Zachowaliśmy aktywność hiperłączy w celu udostępnienia możliwości klikania w prezentowane linki. Każdy internauta może zobaczyć co jest takim popularnym źródłem. Oczywiście nasza redakcja stara się eliminować groźne linki. Stale sprawdzamy nowe dodane linki oraz prowadzimy możliwość zgłaszania takowych agresywnych źródeł z listy naszych skrótów. Mieliśmy już w swojej historii czas gdy system nasz został wykorzystany do niecnych celów. Od tamtej pory doszło do wielu głębokich przemian. Zmiany te zostały wymuszone przez zachowanie internautów. Ale dzięki temu rozwój portalu został ukierunkowany na większe bezpieczeństwo przy zachowaniu anonimowości dla osób które tego pragną.

 

Przeglądaj źródła które udostępniają nasi internauci. Listy popularnych linków to też reklama dla Twojej strony. Skróć długi link do swojej witryny a następnie zapewnij dużą oglądalność tegoż skróconego linku. Możesz tego dokonać za pomocą mailingów lub też wejść sponsorowanych. Takie działanie pomoże uzyskać więcej wejść a tym samym podbije link na liście rekordów. A to sprawi że jeszcze więcej osób odwiedzi Twoją stronę.