Tnij URL oknem na świat

TnijURL.com oknem na świat internetu ?

Tak można odbierać witrynę która promuje linki na swojej stronie. Aby stać się oknem na świat należy prezentować otwarte podejście i przynajmniej w części przypominać prawdziwe okna. Czym cechuje się okno na świat ? To chyba proste. Podejście jest banalne. Przytoczony przykład jest tak obrazujący ze chyba nie trzeba go tłumaczyć. Chodzi bowiem o to że w każdym oknie jest szyba ze szkła, przez którą widać dosłownie wszystko. To właśnie jest idea okna na świat w wykonaniu witryny Tnij URL.

 

Idea Tnij URL

Aby stać się witryną która przypomina prawdziwe okno na świat należy odpowiednio ułożyć strukturę serwisu internetowego. Jak wiadomo witryna WWW nie może składać się wyłącznie z linków. Mogłoby to negatywnie wpływać na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Z historii znamy opowieści o stronach na których sprzedawano piksele czy też miejsce na nazwę firmy, gdyż były one bardzo popularne, przez co strona miała każdego dnia setki odwiedzających. Z racji popularności miejsca reklamowe szybko bywały zajęte przez chętnych kontrahentów. My tak nie możemy zrobić z przyczyny takiej iż jesteśmy kilka lat do przodu i takie strategie już nie mają racji bytu. Za to z chęcią pokazujemy linki które zostały oznaczone jako publiczne przez naszych użytkowników.

 

Aby pokazać skomplikowaną strukturę naszej witryny należałoby zbudować makietę całego projektu. Oczywiście nie mamy zamiaru marnować czasu na takie zabiegi, bo nie byłoby komu pokazywać tej makiety. Są to rzeczy tajne łamane przez poufne i dlatego wolimy ukrywać wszelkiego rodzaju aspekty budowy naszej witryny. Do wglądu pozostają statystyki które są kopalnią wiedzy na temat serwisu Tnij URL.

 

Przyjrzyj się naszej witrynie a może też zobaczysz potencjał który my widzimy. Linki które są skracane za pomocą naszej witryny są umieszczane w sekcji ze statystykami. We wszystkie można kliknąć z poziomu naszej witryny a to oznacza że można przeglądać to co inni użytkownicy dodają. My korzystamy z tego narzędzia do kontrolowania najpopularniejszych skróconych linków. Mechanizm ten wprowadziliśmy do kontroli źródeł o podwyższonej atrakcyjności w celu badania takich URL-i pod kontem wyłudzania danych czy też innych prób oszustwa aby chronić naszych użytkowników.