Osobna strona z rekordowymi dniami

Lista rekordowych dni

Podczas przebudowy naszego portalu powstała osobna podstrona, która prezentuje listę rekordowych dni w których internauci skrócili najwięcej długich linków. Zrobiliśmy takie zestawienie w celu prowadzenia własnych zestawień oraz obserwacji kiedy i w jakich warunkach mieliśmy największy przyrost nowych skróconych linków. Dane takie pomagają nam zrozumieć naszą niszę oraz metody pozyskiwania nowych użytkowników. Jak wiadomo nasza usługa mimo iż jest darmowa to i tak nie jest bardzo popularna a to z uwagi na fakt że ludzie coraz mniej piszą SMS-ów a to głównie w tym celu powstały skracacze długich linków. Chodziło o to aby długie adresy podstron można było przesłać za pomocą zwykłego SMS-a.

 

To kolejna podstrona prezentująca rekordy. Jest to inne zestawienie niż w przypadku statystyk skróconych linków, jednak równie dla nas ważne. Dzięki temu możemy określić jakie działania przynoszą największy efekt w postaci pozyskania nowych użytkowników. Zbieranie stałych zaangażowanych użytkowników pomaga w osiąganiu coraz to większych ilości skróconych URL-i. Jednak nie możemy poprzestać na tym co już zostało osiągnięte. Portal TnijURL.com ma ogromny potencjał i może osiągnąć znacznie więcej niż to co już udało się zdobyć.

 

Co prezentuje nowa lista ?

Dane dostępne na nowo powstałej podstronie są identyczne do tych które były dostępne na starej wersji statystyk. Różnica polega na tym że widok jest tylko na jedną listę w jednym czasie i zamiast 7 pozycji dostępnych jest aż 15 czyli ponad 100 % przyrostu. Okazuje się że na dalszych pozycjach ruch jest stały. Przy zawężonym widoku nie było już od roku widać żadnych zmian. Jednak przy poszerzonej perspektywie udało się zaobserwować więcej różnych rekordowych dni również w tym roku który nas nie rozpieszczał.

 

Na liście jest prezentowanych aż 15 pozycji. To aż o 8 więcej niż w poprzedniej wersji. W każdej linii umieszczona jest konkretna data oraz suma linków skrócona tego dnia. Jest to lista podobna do tej która prezentuje ostatnie dni naszego portalu. Jednak w tej wersji zestawione są same rekordowe dni. Jest to nam potrzebne głównie do obserwowania działań marketingowych z perspektywy czasu.