Przez ostatnie miesiące była cisza na naszym blogu

Cisza na blogu

Jesteśmy, żyjemy i stale pracujemy nad naszą witryną. To że nic nie dodajemy na naszego bloga nie oznacza że porzuciliśmy naszą witrynę. Wbrew pozorom serwis TnijURL.com ma swoje zalety, które nam się podobają i chętnie z nich korzystamy. Wielu internautów i tak zwanych znawców uważa że taka strona potrafi generować tylko koszty. Okazuje się że tak do końca to nie jest prawda. Odpowiednio kierowany oraz zarządzany portal internetowy potrafi generować zyski pośrednie ale też bezpośrednie.

 

W początkowym etapie życia portalu TnijURL.com, faktycznie serwis mógłby generować koszty gdyby nie był projektem dodatkowym prowadzonym przez pasjonatów. Jako że firma do której należał miała względne zarobki, mógł być prowadzony niejako obok innych projektów. Dlatego przez pierwsze lata istniał ale nie był zbytnio reklamowany. Dopiero kilka e-maili od osób zainteresowanych unikalnością wortalu do skracania długich nazw URL-i spowodowało że serwis doznał całkowitej przemiany a tym samym przebudowy.

 

Po przemianie serwisu, oraz odpowiednim wsparciu działu SEO firmy macierzystej, statystyki serwisu nagle wzrosły. Odniesiony wzrost spowodował że serwis otrzymał czas w pracy programistów oraz copywriterów. Dzięki temu dziś jest jednym z wiodących w tej niszy internetowych usług wśród swojej konkurencji lokalnej.

 

Praca włożona w TnijURL.com szybko budowała swoje zwroty z inwestycji. Osiągane kolejne rekordy do dziś są niepokonane. Oczywiście to nie świadczy o wzroście ale pokazuje jak nałożenie się kilku elementów przebudowy witryny na nowy model buduje nowe osiągnięcia o których wcześniej nawet nie myśleliśmy.

 

W obecnym czasie zajmujemy się porządkowaniem bazy danych oraz poprawą funkcjonalności panelu administracyjnego. Oczywiście prace trwają na wielu płaszczyznach naszej strony. Możliwe że przed świętami opublikujemy nowy wygląd statystyk naszego serwisu. Wraz z każdym dniem działania naszego portalu odkrywamy jego nowe aspekty. W miarę możliwości będziemy dodawać kolejne elementy do naszego już i tak rozbudowanego portalu.