Ciekawe statystyki tnij URL

Tnij URL dawniej

Poprzednia wersja strony nie była tak urozmaicona jak obecna. Skrypt który został odkupiony od internauty nie posiadał żadnych rozszerzonych funkcji poza jedną, a mianowicie nadawaniem indywidualnej nazwy linku który skracamy. Nowa wersja strony wdrożona 8 października 2017 roku, umożliwia nam dodawanie nowych funkcji. Nowa wersja witryny jest całkowicie zbudowana przez programistę Ads-Center.NET . Dlatego możemy w tym skrypcie wprowadzać szereg modyfikacji dzięki którym zyskujemy na lepszym wyglądzie oraz większej funkcjonalności. Jedną z takich nowych funkcjonalności są statystyki naszej strony udostępnione online dla wszystkich internautów. Jako że mamy czym się chwalić to też udostępniamy do wglądu ogólne statystyki całego serwisu.

 

Statystyki w nowej wersji Tnij URL

Aby zwiększyć ilość treści oraz urozmaicić wygląd strony postanowiliśmy dodać statystyki naszej witryny w otwartej części naszego serwisu do skracania długich adresów URL. Jako że działamy na tym rynku już od 2010 roku i udostępniamy darmowe możliwości skracania długich linków, to posiadamy dużą ilość skróconych adresów URL. Na czas odnowienia strony czyli październik 2017 roku skróciliśmy już ponad 81 tysięcy linków URL. Linki te nie są tylko hiperłączami a widać to za pomocą ilości kliknięć których oddano już ponad 7 milionów razy. A to oznacza że w każdy skrócony link za pomocą naszej witryny kliknięto ponad 86 razy.

 

Nowością w statystykach jest ilość kont założonych na naszej witrynie. Możliwość rejestrowania darmowego konta użytkownika została dodana dopiero w nowej wersji dlatego na dzień 5 listopada 2017 roku mamy ich zaledwie 23 sztuki. Jednak liczba ta obecnie rośnie i mamy nadzieję że będzie stale przybierać na wadze. Konto użytkownika umożliwia znacznie więcej możliwości personalizacji skróconego adresu URL. Jedna z dostępnych usług online została przeniesiona do części dla zarejestrowanych. Jest to spowodowane możliwością edycji oraz usuwania linków. W części dla zalogowanych jest też dostępna funkcja „MultiLink”. Służy ona do skracania wielu adresów URL w tym samym czasie. Wystarczy do odpowiedniego formularza wstawić dowolną ilość linków URL oddzielonych od siebie enterem i zaakceptować skracanie tak samo jak przy pomocy standardowego skracania pojedynczego adresu URL.

 

W statystykach można również zobaczyć ostatnie kilka dni historii naszego portalu. Informacja ta ukazuje ile danego dnia skrócono linków na naszej witrynie. Informacja ta jest anonimowa. Podajemy jedynie ogólną liczbę skróconych linków danego dnia. Stanowi to pewien wzorzec dzięki któremu możemy sprawdzać aktualną użyteczność naszej witryny.