Rekord ustanowiony

Wprowadzenie statystyk

Podczas wdrożenia nowej wersji witryny Tnij URL, uzyskaliśmy dostęp do szeregu danych które są zbierane po operacjach użytkowników. Są to dane zbiorcze służące do tworzenia anonimowych statystyk . Nowa wersja witryny została tak zbudowana że mamy dostęp do wszystkich danych które są związane z naszą stroną. A to pozwala nam generować dane oparte na zdarzeniach, choćby takie jak ilość skróconych łącznie linków w czasie jednego dnia za pomocą guzika zatytułowanego „skróć link”. Jest to dość ciekawe i wygodne. Przy okazji próby opracowania tych danych nabieramy większej chęci do wprowadzania nowych ulepszeń ku zadowoleniu użytkowników.

 

 

Rekord skróconych linków

Po opublikowaniu nowej wersji strony możemy zbierać dane statystyczne. Dlatego też jesteśmy teraz bardziej świadomi tego co się dzieje z naszą witryną. Dzięki wdrożeniu nowego całkowicie oryginalnego skryptu stworzonego przez dewelopera Tnij URL, zyskaliśmy nie tylko dostęp do nowych danych ale też większy zasięg oraz widoczność. To zaś sprawiło że nasza strona Tnij URL odwiedza teraz 12 razy więcej osób każdego dnia niż za czasów gdy działała stara wersja witryny.

 

Obecnie tabela wyników wygląda następująco:

Dzień w którym najwięcej zostało skróconych linków to 17 Października 2017 roku, a liczba skróconych linków to 125 adresów URL.

Drugie miejsce zajmuje 19 Października 2017 roku, z liczbą skróconych linków na poziomie 102 adresów URL.

Trzecie miejsce zajmuje 18 Października 2017 roku, z liczbą skróconych linków na poziomie 101 adresów URL.

 

Jak można zauważyć trzy miejsca zostały zajęte przez grupę dni z października 2017 roku, około 10 dni po wdrożeniu nowej wersji strony. Jest to zasługa uzyskania lepszych pozycji na niektóre frazy w wyszukiwarce Google związane z skracaniem długich adresów. Pojawienie się w wyszukiwarce wśród konkurencji natychmiast zostało nagrodzone efektem wzrostu odwiedzin i znacznie większym zainteresowaniem naszą witryną.

 

To skłania nas do dalszej pracy nad uzyskaniem lepszych pozycji względem konkurencji. Znacznie większe zainteresowanie naszą witryną wyraźnie widać w statystykach odwiedzin oraz odsłon. Witryna dostarcza darmowej usługi co dodatkowo sprawia że jest popularna. Chcemy jak najbardziej pokazać naszą usługę na tle konkurencji gdyż mamy dużo nowinek do zaproponowania internautom z całej Polski.