Już 600 kont użytkowników

Już 600 zarejestrowanych użytkowników

Nasz portal TnijURL.com staje się oknem na świat dla wielu internautów. Każde nowo zarejestrowane konto użytkownika staje się kolejną cegiełką w naszej konstrukcji która buduje wartość naszej strony internetowej. Stali zarejestrowani użytkownicy częściej korzystają z naszego portalu niż osoby, które korzystają z anonimowego skryptu do skracania linków. Dziś możemy pochwalić się kontem o numerze 600, które zaokrągla nam licznik do pięknej całości. Jednocześnie informuje nas o tym że do 1000 kont użytkowników pozostało zaledwie 400 rejestracji.

 

Oczywiście skupimy się teraz na pozyskiwaniu nowych zarejestrowanych użytkowników. Naszym celem jest zdobycie ponad 1000 zarejestrowanych kont na naszym portalu który coraz bardziej staje się oknem na świat. Internauci którzy przeglądają statystyki naszego portalu zauważyli z pewnością że jest tam tabela ostatnio skróconych linków, statystyki z ostatniego tygodnia oraz miesiąca. W każdy link w tych tabelach można samodzielnie kliknąć i zapoznać się z tym co ostatnio zostało opublikowane przez internautów. Oczywiście nasz system do skracania długich linków posiada opcje dodatkowe które pozwalają na dobranie atrybutów dla skróconego linku tak aby można było nim swobodnie zarządzać. Oznacza to że istnieje opcja ukrycia linku przed szeroką publicznością zaznaczając jeden box z informacją iż to nie jest link publiczny. Istnieje też możliwość stworzenia hasła do danego linku tak aby tylko osoby znające hasło mogły otworzyć link. Ta i wiele innych funkcji czekają na każdego nowego użytkownika który chce z nami współpracować. Najlepsze jest to że portal utrzymuje się z reklam, dlatego wszelkie usługi świadczymy za darmo dla naszych użytkowników.

 

Korzystaj z naszego portalu nie tylko skracając linki. Przeglądaj statystyki naszej strony w celu poszukiwania ciekawych skróconych linków. Podczas przeglądania możesz odkryć ciekawe rzeczy lub też zgłosić link który jest Twoim zdaniem szkodliwy. Nasza redakcja rozpatrzy zgłoszenie. Dzięki temu postępowaniu serwis TnijURL.com stanie się bezpiecznym miejscem dla internautów.