Ponad 19 000 kliknięć w jeden link

Kolejny rekord, 19 000 kliknięć

Nasza witryna znajdująca się pod adresem TnijURL.com miała w ostatnim czasie trochę szczęścia. W czasie jednego tygodnia udało ustanowić się trzy rekordy. Pierwszy jest związany z jednodniową ilością wejść która została ustalona na 3653 kliknięcia. Tylko ilość tych wejść to jeden nowy link plus wszystkie które już wcześniej zostały utworzone w naszym systemie. Ze statystyk wynika iż 1800 kliknięć to aż wejścia z tylko jednego z linków.

 

Następnego dnia ten rekord został zniesiony a raczej spadł na drugie miejsce. Dzień 31 lipca 2019 roku zapisze się w naszej pamięci jako dzień w którym wygenerowano najwięcej wejść za pomocą naszych skróconych linków na strony do których one kierują. Suma składająca się na dzienny rekord to 17242 wejść na skrócony link.

 

Kolejny trzeci już rekord związany z tym wydarzeniem, to liczba wejść na jeden link w czasie pierwszego tygodnia od skrócenia. Suma ta to ponad 20 tysięcy wejść za pomocą naszego linku. Tym samym link ten zapisuje się w historii naszego serwisu jako ten który do połowy wakacji 2019 roku wygenerował największe sumy łączne kliknięć w jeden link w czasie pierwszego tygodnia. Ustanowił rekord kliknięć dzienny oraz określił dni w których były najbardziej oblegane przez internautów mimo że mamy środek wakacji.

 

Nasz zespół pracuje dalej i będziemy robić wszystko aby osiągać dalsze sukcesy. Oczywiście mamy pełne pojęcie o sytuacji i dobrze wiemy że bez użytkowników którzy korzystają z naszej witryny nigdy by się to nie udało. Staramy się dostarczać usługę w największej jakości jaką możemy sami na podstawie sprzętu oraz oprogramowania którym dysponujemy wygenerować. Dlatego cieszą nas każde wyniki ponad normę.

 

Obecnie nie widzimy dalszej drogi na poszerzanie usług tego serwisu. Jednak jeśli nasi użytkownicy mają jakieś pomysły dzięki którym możemy usprawnić nasz serwis internetowy to zachęcamy do wysyłania wiadomości do nas za pomocą strony z formularzem służącym do kontaktu z nami.

 

Korzystając z okazji chcemy jeszcze tylko złożyć życzenia udanego urlopu w czasie wakacji 2019.