Rekord, 3653 kliknięć w nasze linki w czasie zaledwie 24 godzin

Nowy rekord, 3653 kliknięć w skrócone linki w 24h

Nasz serwis odnotował w dniu wczorajszym nowy rekord w stanie kliknięć w linki które zostały skrócone za pomocą naszego systemu w czasie 24 godzin czyli od 0:01 rano do 23:59 w nocy. Co to oznacza ? Każde kliknięcie w linki skrócone za pomocą naszego systemu generuje przejście użytkownika na podstronę naszego serwisu która wyświetla reklamę oraz stronę do której prowadzi skrócony link. To bardziej dla tego faktu tak bardzo się cieszymy z tego skokowego zainteresowania naszym serwisem.

 

W maju, czyli nie tak dawno bo mamy lipiec, informowaliśmy o skokowym wzroście ilości kliknięć w nasze linki. W pierwszym przypadku w zaledwie 50 dni udało się uzyskać około 50 000 kliknięć w linki. Jeszcze w tym samym miesiącu udało nam się uzyskać wynik 100 000 kliknięć. To były rekordy zdobyte dzięki naszym użytkownikom.

 

Dzięki temu że użytkownicy internetu przekazują między sobą ten skrócony link, nasz serwis zyskuje coraz większą popularność. Mieliśmy przypadek gdy jeden link trafił do prawie 2000 osób. Mimo że wyszła z tego dziwna sprawa i link trzeba było usunąć to zainteresowanie naszym wortalem wzrosło i utrzymuje się do dziś. Owszem nie w tej samej intensywności korzystania ze strony ale zawsze to i tak więcej użytkowników niż z organicznych wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach.

 

Tym razem linki trafiły do ponad 3500 osób a przynajmniej tylko tyle osób skorzystało z linku i przeszło na stronę do której prowadził link. Nie spodziewamy się nagłego wzrostu użytkowników. Ale z zaciekawieniem patrzymy na statystyki portalu które pokazują jaki mamy ruch na różnych elementach strony. A to już bardzo obrazuje jak duże jest zainteresowanie naszym portalem.

 

Mimo wprowadzenia reklam oraz kilku innych elementów które zazwyczaj powodują odejście od danej witryny stałych użytkowników, nam udało się przetrwać. Bardzo nas podnosi na duchu fakt że tak wiele osób korzysta z naszego portalu i co kilka dni skraca długie linki które chce wysłać swoim odbiorcom. Wybór naszej platformy to bardzo dobre posunięcie. Większość takich stron ma krótki cykl życia. Nasza istnieje w internecie od 2010 roku i stale się rozwija. To wszystko dzięki wam internautom i dla was za razem.