Kolejne 50 tysięcy kliknięć

Kolejne 50 tysięcy kliknięć w linki

Nasz serwis oraz jego użytkownicy wygenerowali właśnie kolejne 50 tysięcy kliknięć w linki skrócone za pomocą serwisu TnijURL.com . Wszystkie kliknięcia generują wyświetlenia banerów reklamowych które pojawiają się tuż nad wyświetlaną stroną. To powoduje że strona TnijURL.com nabrała mocy marketingowej dzięki której będzie miała możliwość generowania przychodów z wyświetlania się reklam. Fakt iż dość niedawno informowaliśmy o przekroczeniu 9 milionów kliknięć powoduję że kolejne 50 tysięcy jeszcze bardziej cieszy. Nasza strona generuje pokaźną liczbę wyświetleń reklam a to powoduje że jesteśmy miejscem gdzie reklamodawcy powinni się pojawić.

 

Dodatkowe fundusze które chcemy w ten sposób pozyskać mają zostać przeznaczona na utrzymanie stale rozrastającego się serwisu oraz bazy danych linków które zostały skrócone przez internautów. W obecnym momencie stale jesteśmy wspierani przez naszego właściciela czyli spółkę Ads-Center.NET. Jednak chcemy przestać być ciężarem i zacząć przynosić pieniądze na utrzymanie naszej witryny aby koszty z tym związane nie były obciążeniem dla spółki.

 

Nadal poświęcamy czas na projektowanie nowych rozwiązań które można zastosować przy skracaniu linków. Jest to naszym teraz priorytetem. Po opanowaniu sytuacji kryzysowej związanej z wykorzystaniem naszego portalu do zamaskowania linków, które posłużyły do wyłudzenia pieniędzy od klientów operatorów komórkowych, skupiamy się na dalszym rozwoju. Teraz już mamy systemy potrzebne do identyfikacji osób, które chcą wykorzystać nasz system do skracania linków do celów przestępczych. To pozwala skupić nam się na następnych elementach które mają służyć internautom w celu poprawy jakości świadczonej przez nas usługi.

 

Zachęcamy również do aktywnego promowania naszej witryny wśród znajomych. Za pomocą skróconych linków tworzonych przy pomocy naszego mechanizmu jak i też po prostu informując innych o naszej darmowej usłudze. Pomagając nam zwiększyć ilość użytkowników powodujecie że nasze usługi dalej mogą być darmowe. Wprowadzanie niektórych elementów w celu wyświetlania reklam w obecnym momencie uważamy za wystarczające środki do pozyskiwania funduszów. W tym momencie skupimy się na maksymalizacji wykorzystania tego mechanizmu, dopiero przy ewentualnym fiasku tego projektu zaczniemy wdrażać kolejne elementy które zwiększą ilość usług w celu lepszej monetyzacji tego projektu.