100 tysięcy kliknięć w 40 dni

Kolejne 100 000 kliknięć

Serwis TnijURL.com udostępnia mechanizm dzięki któremu każdy internauta może skrócić dowolny długi adres URL do prostej formy dzięki której można taki link przesłać dalej za pomocą SMS lub nadać mu prostą nazwę w celu przekazania adresu za pomocą słów podczas zwykłej rozmowy face-to-face lub przez telefon lub komunikator internetowy. Stworzone przez naszych użytkowników skrócone linki, są następnie przekazywane innym osobom lub rozsyłane za pomocą mediów społecznościowych. Często też są zamieszczane na stronach internetowych w celu stanowienia stałego odnośnika do konkretnego materiału. Wszystkie te linki są klikane przez osoby zainteresowane a to z kolei generuje spory ruch który przewija się przez naszą domenę oraz pole adresowe DNS. Z uwagi na dość pokaźną ilość odsłon musieliśmy zawiesić jedną z naszych zasad i zmienić podejście od wyświetlania reklam.

 

Konkurencyjne serwisy do TnijURL.com stosują agresywne podejście do prezentowania materiałów marketingowych swoich kontrahentów. Po kliknięciu w linki innych usługodawców którzy umożliwiają skracanie lub maskowanie długich adresów URL, często pojawiają się wyskakujące okna z reklamami które należy zamknąć aby zapoznać się z prezentowaną treścią gdyż po prostu zasłaniają część strony do której prowadził link. Stosowane są również pop-undery które uruchamiają nowe okno pod przeglądarką. Tak że zobaczymy ją dopiero gdy zamkniemy przeglądarkę lub zaskoczy nas głośna muzyka z reklamy która jest wyświetlana na ukrytej karcie.

 

Dzięki naszym użytkownikom udało nam się uzyskać dobry wynik 100 000 kliknięć w skrócone za pomocą naszej platformy linków, co wygenerowało prawie 80 000 wyświetlań banerów reklamowych naszych kontrahentów. Z uwagi iż nasze pole reklamowe jest statyczne i jest nie agresywne, nasze wyniki poprawiają się zamiast spadać po wprowadzeniu pola z reklamą. Jednak nie mamy zamiaru dalej rozszerzać ilości i form wyświetlania reklam. Ta jedna forma jest dla nas wystarczająca. Chcemy zachować dobre relacje z naszymi użytkownikami co jest naszym priorytetem. W pierwszej kolejności zależy nam na dobru użytkowników swoje potrzeby stawiając na dalszym peronie.