Reklamy na TnijURL.com w skróconych linkach

Reklamy na TnijURL.com

Przyszedł czas na pełniejszą komercjalizację. Obawialiśmy się tego kroku głównie z przyczyny strachu przed utratą użytkowników. Jednak koszty których nie da się uniknąć powoduję iż coraz częściej zastanawiamy się nad dodatkowymi formami pozyskania środków pieniężnych na utrzymanie naszej witryny. Obecnie nie ma widma zamknięcia lub innych tego typu przykrych zdarzeń. Jesteśmy częścią większej firmy Ads-Center.NET która dobrze sobie radzi wybierając ciekawe projekty i wprowadzając zmiany oraz unowocześnienia powoduje iż projekty zaczynają przynosić wymierne korzyści. W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy znaczny rozwój Tnij URL com. Nasza witryna wzbogaciła się o kilka dodatkowych możliwości skracania linków ale też pozyskała sporą liczbę nowych stałych użytkowników. W ostatnim czasie przekroczyliśmy liczbę 500 zarejestrowanych aktywnych kont użytkowników którzy korzystają z większości usług. Nasza forma Fremium przynosi coraz większe korzyści gdyż liczba użytkowników stale się powiększa a dzięki temu mamy oddanych internautów którzy korzystają z naszych darmowych usług.

 

Dodając miejsce na baner reklamowy, szukaliśmy pośredniej formy dodatkowego zysku. Baliśmy się że nasze poczynania spowodują odwrócenie się użytkowników. Jednak z liczby nowych skróconych linków jak i ilości kliknięć na dobę, można wyczytać iż dodane pole z reklamą nie odjęło nam użytkowników. Długoletnie istnienie portalu oraz bardzo duża liczba skróconych linków w naszej bazie danych powoduje że jesteśmy poważnym partnerem na rynku skracania długich linków URL. To też cieszymy się niezmiernie z faktu iż nasi użytkownicy dalej korzystają z naszego portalu i nie przeszkadza im fakt umieszczenia reklamy w ramce nad wyświetlaną witryną ze skróconego linku.

 

Obecnie dążymy do zmniejszenia liczby reklam zalegających w systemie reklamowych spółki matki Ads-Center.NET . Gdy tylko nadmiar wyświetleń zostanie skutecznie zmniejszony, planujemy uruchomić możliwość zakupu wyświetleń banerów reklamowych w naszym systemie. Będzie to bezpośrednia forma monetyzacji witryny co tym bardziej nas cieszy. Bezpośrednie formy pozyskania kapitału powodują iż oferta będzie się bilansować samodzielnie bez pomocy z zewnątrz. A to jest konkretny wyznacznik wzrosty wartości ekonomicznej portalu.