Kolejny milion na TnijURL.com

9 milionów kliknięć

Nasz serwis znany pod nazwą TnijURL.com od 2010 roku istniej na rynku witryn internetowych do skracania długich linków. Właśnie osiągnęliśmy wynik 9 milionów kliknięć w linki które zostały wygenerowane (skrócone) za pomocą naszego serwisu. Poprzedni okrągły wynik w postaci 8 milionów kliknięć prezentowaliśmy rok i 12 dni wcześniej. Nasz artykuł jest dodawany 20 kwietnia 2019 roku. Jednak do przebicia sumy dziewięciu milionów doszło 12 kwietnia 2019 roku.

 

Niedawna sprawa z wykorzystaniem naszego systemu do skracania linków nie zaszkodziła aż tak bardzo wizerunkowi naszego serwisu internetowego. A potwierdzenie pozytywnej opinii przez Mcafee WebAdvisor wręcz działa przyciągająco na nowych użytkowników.

 

Niedawne wdrożenie systemu do wyświetlania reklam w postaci banerów reklamowych nad witrynami do których prowadzi link skrócony za pomocą naszej witryny powoduje że każdego dnia notujemy znacznie większą liczbę odsłon reklam z generowanego ruchu z TnijURL.com . To sprawia że witryna mimo iż oficjalnie nic nie sprzedaje to mimo wszystko pośrednio generuje dochody z tytułu wyświetlania reklam.

 

Wyświetlająca się reklama nad docelową stroną dodatkowo pokazuje użytkownikowi iż witryna ta została zamaskowana lub inaczej skrócona przez nasz system. To z kolei podwyższa bezpieczeństwo internautów którzy otrzymują powiadomienia z naszymi linkami. Prawdopodobnie gdybyśmy wcześniej wdrożyli system wyświetlania banerów reklamowych to część z 1800 zaatakowanych osób szybciej zrozumiałaby że wiadomość którą przeczytali nie mogła być prawdziwa.

 

W dalszym ciągu będziemy pracować nad rozwojem witryny i systemu do skracania długich linków znanego z nazwy TnijURL.com Stały wzrost odwiedzin który obecnie notujemy jest dla nas bardzo widoczny oraz motywujący do dalszego działania. Dalsze prace modernizacyjne będą kontynuowane w następnych interakcjach z kodem witryny. W obecnym momencie jesteśmy na etapie opracowywania kolejnych mechanizmów oraz projektowania możliwości ich wdrożenia do obecnie już istniejącego kodu strony.