Linki bronione hasłem

Programiści Ads-Center.NET Sp zo.o.

Nasi programiści postanowili wdrożyć nowy dodatek dzięki któremu powstaje kolejne rozszerzenie usługi do skracania linków. Do tej pory można było tworzyć zwykłe skrócone linki oraz stosować multi-skracanie czyli skracać lub zamieniać na krótkie linki całą listę adresów. W pewnym momencie dodaliśmy możliwość zakładania darmowych kont użytkowników w celu rozszerzenia możliwości każdego z kont.

 

Najnowszym rozwiązaniem jakie wprowadzamy jest nowy moduł. Nowość umożliwia zabezpieczenie każdego skracanego linku hasłem które blokuje dostęp do treści. To proste zabezpieczenie którego nie da się ominąć. Tylko osoby znające hasło mogą przenieść się na podstronę do której kieruje hiperłącze.

 

Nowy dodatek jest dopiero w początkowej fazie tworzenia. Mamy nadzieję że internauci pomogą nam w rozbudowie tego narzędzia. Zabezpieczenie hasłem linku może mieć bardzo dużo zastosowań. A nasze oprogramowanie które dopiero ujrzało światło dzienne może podlegać dalszym modyfikacjom. Dlatego będziemy obserwować w jaki sposób są wykorzystywane nasze nowe narzędzia i przy pomocy tych obserwacji postaramy się wzbogacić funkcjonalność nowego jak i już istniejących rozwiązań zastosowanych w naszym wortalu.

 

Z biegiem czasu

Na samym początku naszego romansu z serwisem do skracania linków, nie podejrzewaliśmy że może to mieć tyle zastosowań oraz rozszerzeń oprogramowania sterującego. Jednak z biegiem czasu powstawały kolejne dodatki oraz nowoczesne rozwiązania. Poszerzyliśmy również możliwości wykorzystania skracanych linków przy pomocy naszego serwisu. Istniejemy od 2010 roku i w tym czasie udało nam się uzyskać ponad 100 tysięcy aktywnych linków. Linki te wygenerowały łącznie ponad 8 milionów kliknięć. Licząc średnio przypada po jednym milionie kliknięć rocznie. A to już ogromna ilość wygenerowanego ruchu. Zapraszamy do dalszego korzystania z naszego wortalu służącego do skracania długich nazw na krótkie i łatwe w przekazaniu linki. Wortal od początku swojego działania jest dostępny za darmo i nadal jest to naszą najważniejszą przesłanką. Zarabiamy dzięki wyświetlanym reklamom.