To już ponad 8 milionów kliknięć

TnijURL.com

Nasz system do skracania długich nazw istniej od 2010 roku. Od daty powstania zostaliśmy wynagrodzeni przez internautów sporym zaufaniem do naszej platformy. Skrypt który na początku obsługiwał naszą domenę pochodził z wnętrza większego serwisu. A służył do maskowania linków wychodzących na zewnątrz witryny tak aby nie oddawać wartości PR witryny na nim opartej.

 

Obecnie korzystamy z unikatowego własnego rozwiązania pisanego pod nasze zamówienie. Dzięki temu nasza oferta posiada bardzo rozbudowane menu. Okazuje się że zwykłe skracanie długich linków może być na wiele sposobów spożytkowane a usług dodatkowych jest całkiem sporo w tym segmencie. Dlatego po latach zbierania informacji o korzystaniu przez internautów z naszego narzędzia, w 2016 roku byliśmy w stanie opracować nowy system do skracania długich nazw linków i udostępnić go całkowicie za darmo naszym użytkownikom. Obecny wygląd o raz sprawność serwisu to efekt 5 lat zbierania informacji o sposobach wykorzystania skróconych adresów URL.

 

8 milionów kliknięć

Nasz serwis w nowej odsłonie oferuje przeglądanie różnych statystyk naszej witryny. W poprzedniej wersji nie było to aż tak możliwe jak obecnie. Dziś każdy internauta może po prostu odwiedzić zakładkę „statystyki” i zobaczyć co się dziś dzieje w naszym serwisie. Dzisiejsze informacje ze strony statystyki mówią wyraźnie że kilka dni temu przekroczono wynik 8 milionów kliknięć w linki skrócone za pomocą naszego serwisu internetowego Tnij URL. A taki wynik to ogromny udział w Polskim internecie oraz generator solidnej części ruchu pomiędzy witrynami WWW. Oczywiście obecny wynik w żaden sposób nas nie ogranicza. Jesteśmy przygotowani obsługiwać znacznie większy ruch. Obecnie nasz system zarządza ponad 88 tysiącami linków. Dziękujemy za zaufanie i korzystanie z naszego oprogramowania. Będziemy się nadal dla was starać.

 

Jeśli masz jakieś pomysły, co można wdrożyć aby poprawić jakość usług Tnij URL to zapraszam do skorzystania z działu kontakt. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Chętnie przyjmiemy wszystkie ciekawe rozwiązania w celu poprawienia obsługi oraz działania naszej usługi.