Nowe rekordy na TnijURL.com

Serwis działa i przynosi kolejne rekordy

TnijURL.com to serwis internetowy z dość długą historią jak na Polski internet. Od 2010 roku serwis pod wyżej podaną domeną działa nieprzerwanie i stale zadziwia swoich właścicieli. Tak właścicieli gdyż zmienił już swojego głównego zarządcę jeden raz. TnijURL.com ma w sobie jakąś magiczną moc gdyż portal ten nigdy nie był specjalnie piękny a mimo to zapewniał dość duże zainteresowanie internautów. Po zmianie grafiki w 2017 roku, zyskał na popularności a przebudowa wraz z rozbudową funkcjonalności, poprawiła wyniki jakie osiąga.

 

Poprzednie rekordy

Do niedawna rekordem w skracaniu linków za pomocą naszego portalu był dzień 17 października 2017 roku. Rekord w statystykach padł kilka dni po opublikowaniu nowej wersji serwisu TnijURL.com . Widać to efekt zaskoczenia internautów wprowadzonymi zmianami. Następne dni również przynosiły po ponad 100 skróconych linków w 24 h. W następnych dniach i tygodniach średnia była poniżej 90 skróconych linków ale zdarzały się wyjątki.

 

Już 16 listopada 2017 roku udało się zmienić dni rekordów. Drugim najlepszym wynikiem było bowiem teraz już 108 skróconych linków w czasie jednego dnia. Dwudziestego pierwszego listopada kolejny wynik został zastąpiony. Tego dnia również udało się skrócić aż 108 linków. Kolejnym dniem o identycznym wyniku był 12 grudnia 2017 roku. Jednak to koniec nowych osiągnięć na dłuższy czas. W grudniu 2017 roku została bowiem zamknięta agencja marketingowa która zarządzała serwisem a przez to wszelkie działania promocyjne zostały zawieszone.

 

Nowe rekordy

Krótko po oficjalnym przejęciu serwisu TnijURL.com przez nową firmę Ads-Center.NET Sp Zo.o. , udało się nadrobić stracone pozycje w wyszukiwarkach. Dodatkowo Google opublikowało informację w której oświadcza że w czasie wakacji 2018 roku, usługa skracania linków przez Goo.gl zostanie wstępnie zawieszona a następnie całkowicie zamknięta. Od tamtej pory nasz serwis przeżywa znacznie większe zainteresowanie ze strony rodzimych internautów.

 

Krótko po opublikowaniu informacji przez Goo.gl nasz serwis zanotował ponownie rekordowy wynik który tym razem zrobił roszadę na pierwszym miejscu. Dwunastego kwietnia udało się nam skrócić aż 193 długie linki w czasie jednego dnia. Ten nowy rekord przetasował ogólne wyniki jakie do tej pory udawało nam się osiągać. Ostatecznie 19 kwietnia kolejny raz została pokonana wysoka liczba. Tym razem zdeklasowano poprzedni wynik który spadł z pierwszego miejsca na trzecie. Gdyż 19 kwietnia 2018 roku udało się uzyskać wynik 153 skróconych długich linków w czasie 24 godzin.

 

Dziękujemy wszystkim internautom za korzystanie z naszego serwisu i skracanie za jego pomocą kolejnych długich linków.